Jump to content

Fatty se ponovo igra...


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nigga nije igrao Diablo, ali se razume kako su izgledali prva dva dela FO...:P

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

...jer je moj stanoviti cimer na faxu spavao na tim prokletim naslovima [roflmao]

@ Swarovski: sve sto si naveo osim Fear2 za koji i dalje tvrdim da je vnogo [:D]

Princ je simpa grafika ali gameplay tuzan, radije bi cepo prastaru dvojku sa sve zvukom sa ebenog bipera

nego ovo novo njesra...

S druge strane Mirrors Edge je BASH zanimljiv u smislu da su eto kao neki nov fazon progurali

i sto igra nije obavezujuca, znaci mozes u malim dozama da je konzumirash... nabio sam detalje na max i

skakucem uokolo po tom cudno texturiranom gradu svaki dan po malo... Mogu vam reci da DAVNO nisam video

ovakav kolorit, pastelne boje poput onih koje su davale 3DFX kartice na vrhuncu svoje slave...

Eo, uvatio sam i par screenova:

mirrors1.jpg

mirrors2.jpg

mirrors3.jpg

mirrors4.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Mirror's Edge cu probati da prodjem ovih dana, iako me nervira taj fazon gde morash u odredjeno vreme da stisnesh odredjeno dugme. Skinuo sam juche Watchmen: The End is Nigh, nije loshe za razonodu i moze lepo da se skache po lobanjama [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno što se svi žale na to u Mirroru. Prešao sam igru bez većih problema i nikad mi se nije desilo da sam kasno stisnuo skakanje i pao sa ivice (i doskok je bio problematičan samo na jednom od početnih nivoa kad treba da se napravi poveći skok i uhvati cev sa druge strane, osim toga dal sam se par puta strovalio sa zgrade a da to nisam uradio namerno (jer je efekat padanja sjajno odrađen, jel :)).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jos jednom da potvrdim da je Mirrors Edge fakin piece of art sto se vidi i po koncept artu koji

imate na raspolaganju kada predjete igru... Pure flawa !!!

mirrors5.jpg

mirrors6.jpg

mirrors7.jpg

mirrors8.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

stvarno nisam ljubitelj WW tematike u igrama, ali ovaj COD5 je stvarno ludilo ogra, toliko je realan 3p rata

da je na momente jebeno muchno zakivati one silne kosooke, sto puskom, sto nozhem...

Eo par skrinova sam opalio:

COD1.jpg

COD2.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

taj rad, to i govorim, dobar je kao relaksacija... pogotovo mi je do jaja sto mogu da se zavalim

ko trut podalje od monitora sa joypadom u rukama i da cepam ko lud jer je kontrola automobila sjajno odradjena!

BTW, upravo sam instalirao WITCHER-a !!! KOJE JE OVO GOVNO OD IGRE JEBOTE !!!

Grafika na MAX detaljima je ruzhna i tuzhna, gameplay i kontrole su prejadni a modeli i texture uvredljivi !!!

Auuu, tebe treba staviti u mesalicu za beton [:D] No dobro, stvar ukusa.

Witcheraja je nesto najbolje sto se pojavilo za PC u poslednjih nekoliko godina. Jebes grafiku, prica je vrh i ono najbitnije - od tvojih odluka zavisi dalja prica.

A questovi... Tako dobre i koncipirane kvestove nisam video jos od Baldura.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Ah, konacno sam priveo kraju i ovaj konzolashki shooter, Lost Planet Extreme Assault...

...ocena 3+, grafika sjajna, akcija za 4-ku ali ukupan gameplay ne preterano zanimljiv i pricha titanijumski shablon...

Eo jos par screenova:

lostplanet3.jpg

lostplanet4.jpg

lostplanet5.jpg

lostplanet6.jpg

lostplanet7.jpg

lostplanet8.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

... i dok cekam nesto od ovih najavljenih hitova resio sam da obrnem poslednji nastavak

sisate Lare Croft koji nisam imao prilike da pikam kada je izashao...

Svidja mi se kako su odradili kontrole, climbing i Larino spajderisanje po zidovima,

bullet-time scene i sl... Grafika je bogata konstantno obilujuci detaljima a par zamerki

idu na kontrole lika jer ponekad ume da se is3puje i zabaguje...

tru1.jpg

tru2.jpg

tru3.jpg

tru4.jpg

tru5.jpg

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...