Jump to content

Rezultati


Cartman_

Recommended Posts

gg , nije toliko strasno , nisu toliko dobro igrali nego koliko smo mi lose igrali katastrofa , ja za moje partije nemam reci , nemam kome da se pravdam vi ste niko i nista...bolje da se desilo sada nego na kode5

isti izgovor bio i vs eu4ie na exdg :) nisu oni dobro igrali koliko smo mi loshe igrali :D

jebi bizica :)

a bizo nama je tako svaki turnir ... smor i umor sechem na kriske ... pogotovo kad dodjes odigras grupu u periodu 9-12 i onda ladish do 21 da bi igrao 1/4 finale (plus krenesh od gajbe u 5 da bi stigao na voz u 6 ...)

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a sta mi sto dolazimo iz jebenog nisa trebamo da kazemo za vase jebene satnice, uvek nas drkate stavljate prve da igramo a posle 12 sati igramo sledeci mec. Nisam video da se iko od nas ikad zalio, a vi tu kenjate kao neke trudne foke, i nikad niste zadovoljni.

Mozete svi da popusite momcima iz newawe-a ma ko da su jer ja nemam pojma !

hmhm i mozete da mi ga polizete a ko se zuri to da uradi nek dodje u Nis i nek se raspita gde zivim !

COL!

Link to comment
Share on other sites

hvala vidimo se na sledecem :) jedino mi je najdraze od svega ovoga , zato sto je satnica ispostovana , svaki mec je poceo kada je najavljeno i ako smo na pocetku imali nekih manjih problema!

S'obzirom da moze na jednoj ruci da se nabroji takvih turnira gde je satnica ispostovana gj. Cak je i hltv bio konstantno online bez pucanja sve vreme.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

@loopy: Pa chitaj jbt topic :D bice za 3,4 nedelje veci turnir sa boljim nagradama,al o tome otom potom... polako...

Prvo da se ovaj zavrshi...

Pochela su polufinala... sve bi trebalo do 1,2 da se zavrshi videcemo... poz...

Glorija vs HDx

Nation vs manija

@dejanJ,ako si se ti tom bizhinom prozivkom nashao prozvan onda ne znam... necu da se raspavljamo bzvz preko foruma, gluposti...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

na koje vi to turnire idete bas vas nesto nisam primetio

I DA NISAM NA TURNIRU, ALI PO SATNICI I TRUDU ZA NAS GLEDAOCE NAJBITNIJI (HLTV) SVAKA CAST!!!!!

Kao ekipe iz Nisa ne idemo na turnire bas zbog takvih ispada zadnjih godinu dana a pre toga mogu da ti pokazem ove identifikacije sa turnira na koje sam bio ! TO JE OD MENE NIKOLE

p.s. vidimo se na kode5 Hitoni

Edited by Nikola thc
Link to comment
Share on other sites

Ne secam se da sam video nekad toliko smorene likove ko dekija i bizu kad sam usao u igraonu i kad mi rekose da su ispali o0. Salesaurusa vidim da niko ni ne spominje ali kapiram da je on tu najvise kriv! 111! To ti je kad se drkas 2 dana oko organizacije nema leba da igras cs jednostavno ne ide... Aj nemoj samo sad da se popickarate ko pajseri nego back to the drawing board.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...