Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

A što to pretpostavljaš?

 

Misliš da je Gagi štekara!?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ufffffff... 

 

BlfPhbh.jpg

186 delova.

 

"At the Star Wars Celebration festival beginning Thursday, four new Lego Star Wars large scale, buildable figures will be unveiled — Obi-Wan Kenobi, General Grievous, Jango Fett and Clone Commander Cody.

 

Two additional sets, Darth Vader and Luke Skywalker, were unveiled in February at the New York Toy Fair. All six sets will be available in September, with prices ranging from $19.99 to $34.99."

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

SIGURNO JE NEOPHODAN OLEGU!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pa bolje lego set od 35 dolara nego neka monstruoznost od pola iljade...a kad izadje novi film ima samo tako da se pojave ovakve "figure" od 1,2 metra sa motorima

skbhjb91gwsac8naxllg.jpg

 

10553747_10152654029467344_2205146020098

 

evo ga :)

 

850e :)

 

a hot toys je uradio opasnog grievusa ko voli naravno :)))

1000271-general-grievous.jpg

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

mislim da postoji i 1/6  scale figura ali ovo sto sam ja linkovao je 1/4 scale, sad dal je to pola metra ili "skoro 4 stope" kao sto tvrde ne znam, al evo ga na klipu (skip to 1:30 za nestrpljive)

i meni se cini da mali IM unutra nije removable

Link to comment
Share on other sites

mislim da postoji i 1/6  scale figura ali ovo sto sam ja linkovao je 1/4 scale, sad dal je to pola metra ili "skoro 4 stope" kao sto tvrde ne znam, al evo ga na klipu (skip to 1:30 za nestrpljive)

i meni se cini da mali IM unutra nije removable

jep 1/4 je skala bustera  , ali iron man sto ide unutra je 1/6 :)

 

uglavnom bolest, drago mi je sto nisam , niti cu, ikada kupiti HT iron man-a (mada nikad ne reci nikad :) ) .... posto ih ima preko 40-ak komada (treba oko 20k$ da se kompletiraju :) )i svi su prebolesno odradjeni+ hall of armor za svakog posebno koji je prebolesno odradjen :) !:)

PD14061027830lS.jpg?1429184432203

iron_man_hall_of_armor_by_kukokrunch-d6m

hottoysim3tonystark1.jpg

57.jpg

 

ovaj mi je najjaci :)

w217708620.jpg

 

nisam fan ironmana , ali toliko su dobri da bi rado posedovao :))

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

neki lik mi poslao galeriju njegovih figura , ovo narode niste videli u svom zivotu... ja sam pao na dupe... pa dal realno ovo....mislim da je ovo najbolja galerija/postavka figura na svetu (koga interesuju betmenovi,spidermanovi,terminatori,predatori, xmenovi,marvelovi, 300, itd.), gledao sam mnoge kolekcionare ali ovako nesto nisam video

 

https://www.flickr.com/photos/batcavefiles/16588857414/in/photostream/

 

POGLEDAJTE OVO JBM TI ZIVOT

 

 

Ovo izgleda identično kao polica sa figuricama u Forbidden planetu, samo što je u vlasništvu jednog čoveka. Čak i ova pozadina i ovo gde se vidi Dart okrenut leđima deluje kao da je iz te prodavnice, ali moguće da sam se istripovao.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... lik mi poslao licno, ne verujem da je ludak isao i prekopirao izlog iz forbibden planeta :) . nisam bio u f.planetu, ali oni imaju sve ove figure na lageru manje/vise pa ono nemam pojma :) , mozda ludak i copy/pastovao f.planet :)

 

elem, danas je stigao ljubicanstveni joker , tako da je batman 1989 kolekcija skoro kompletirana (fali batmobile , videcemo kako cemo njega prosvercovati u zemlju jer je 23kg tezak nema sanse da ga prosvercujem :/ )

 

nemam trenutno fotoaparat da slika, kada budem ubacio u vitrinu i nabavio fotoaparat cu da okacim, do tada evo shipping box i kako izgleda :) ( uzeto isto sa neta :) )

dx08.jpg

7271868334_fe7d8400d2_h.jpg

joker-1989-3.jpg

  • Upvote (+1) 2

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...