Jump to content

Dota turnir igraonica Net+


Mare

Recommended Posts

Jedna ekipa je odlozila pre promene datuma turnira,a ekipa koja je rekla da ne moze ja potvrdila dolazak jel je ta utakmica valjda u nedelju.Sto se tice 4gl/srs mix-a tu jedino goca ne moze zbog turnira u kanteru,sto njima i neprestavlja neki problem.Zato sam i rekao da ce se napraviti novi topic da vidimo koliko ce ekipa potvrditi dolazak,tako da ako ima preko 10 ekipa,a po mom misljenju ce biti,nevidim razlog da se turnir ne odrzi.U svakom slucaju znace se dal ce biti tura za nekih 2/3 dana sigurno...

Edited by riO)
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

by Tesha: HASANE da li moze sledece godine u AVGUSTU? Tada imam raspust a mislim i da cu raskinuti sa devojkom koja me trenutno ne pusta na turnire, pa ce sve biti ok! A? Unapred hvala.. "gg srpski" :))

By Buktop: Shvatam kako je Gordanu, poklopio mu se tur u kanteru sa turom u Doti... Kao kada se meni poklope Fiziologija i Biomehanika u istom danu.. nemozh na dva kolokvijuma, jasno je to svima.. Ili kao ono, ja jebem a ona mi pushi(by tesha)

@BigFIll Dodji mi na obaranje ruku u pljeskavicu i palachinku!!

Rio ako me opet budes pobedio tesha ce da ponese MASINICU I OBRIJACE TE KAO OVCU JEDNU BECEJSKU!!! JASNO?(nadam se da znas sta je ovca beogradjanska neseljacino jedna!) :))

toliko od nas dvojice hfgl.. ali tomo jel si dosao do bosa, presao kraljicu iz srpskog jezika? :)PP

Link to comment
Share on other sites

SVE JE TO ZBOG LOSEG VINA, KRISTINA KRISTINA BATEEEEEEE,

btw Viktard > Rio-tard! :)

btw, viktore? Kakava biomehanika fiziologija WTF? Pa zar ti nisi cuo za "bubicu"? Jbt, sklekovi ti isprali glavu, odmori malo pa na pali na intelektualno uzdizanje.

P.S. Mare, organizu turnir i u obaranju ruku ja sam "IN" (iskljucivo za dotase)

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

Da se ne prepirete ko imbecili mozda bi i procitali nesto...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Molim sve ekipe da potvrde dolazak, na ovom topicu, a vas ostale molim da prestanete da postujete offtopic jer ne mogu da se snadjem od silnog spama...

Za sad znam da bi 100% dosli KGBm, srs/4gl, ghostova ekipa, Braveheart, OSZ, DzPB. Ostale ekipe da potvrde ovde plz da bi znali da li se isplati da se organizuje tur sad. Mislim da bi 10 ekipa bilo dovoljno za pristojan turnir.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

dolaze Rumun i sunchica

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...