Jump to content

Dota turnir igraonica Net+


Mare

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre svega svi ovi koji postavljaju pitanja ovde, necu im odgovoriti dok ne postave u pravom topicu.

Pare kao sto sam rekao preko uplatnica, ili licno ranije pre turnira. Dakle nikako na dan turnira posto ne zelim da mi jave 3 ekipe na dan turnira kako im se ne znam ni ja sta izdesavalo pred turnir pa ne mogu da dodju...

A Vlad, citaj topic, ovde ISKLJUCIVO prijave.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pravila:

* Broj igraca: 5 v 5

* Verzija: DotA Allstars v6.57b -CM

* Uplata: 2500 din po ekipi.

Stavite pod svrhu uplate Prijava za turnir u Doti, da ne bi bilo konfuzije sa turnirom u csu.

i1gq3b.jpg

* Sve pare od uplata idu u nagrade, dakle igraonica nista ne uzima. Igraonica ima sank sa tocenim i obicnim sokovima, aparat za kafu, caj itd. Svi racunari su opremljeni odlicno, counter na 32 bita sa 6-7 smokeova ne spusta frameove ispod 99. Misevi su uglavnom mx 518, g3, g5 itd.. Podloge steelseries qck mala, tastature obicne logitech, monitori 19'' TFT samsung (WCG).

* Svi igraci koji su prijavljeni za turnir moraju procitati i postovati sva pravila. Takodje moraju postovati odluke admina turnira.

* Nije dozvoljeno menjati pravila ukoliko se dogovore dva tima, kakav je format turnira tako se i igra, bez menjanja moda itd.

* Tim mora prisustvovati sa minimum 5 igraca, vise je naravno dozvoljeno.

* Ukoliko ne razumete mod -CM, detaljnije objasnjenje:

Posle 15 sekundi mapa sama odlucuje (random) ko ima prvi, a ko drugi ban/pick. Svaki tim ima pravo da izbaci po 4 heroja po sistemu 1-1-1-1-1-1-1-1, posle toga timovi nastavljaju sa pickovanjem heroja (kao u -LM modu) po sistemu 1-2-2-2-2-1:

1. Tim koji prvi banuje izbacuje 1 heroja.

2. Tim koji drugi banuje izbacuje 1 heroja.

3. Tim koji prvi banuje izbacuje 1 heroja.

4. Tim koji drugi banuje izbacuje 1 heroja.

5. Tim koji prvi banuje izbacuje 1 heroja.

6. Tim koji drugi banuje izbacuje 1 heroja.

7. Tim koji prvi banuje izbacuje 1 heroja.

8. Tim koji drugi banuje izbacuje 1 heroja.

9. Tim koji prvi pickuje, bira 1 heroja.

10. Tim koji drugi pickuje, bira 2 heroja.

11. Tim koji prvi pickuje, bira 2 heroja.

12. Tim koji drugi pickuje, bira 2 heroja.

13. Tim koji prvi pickuje, bira 2 heroja.

14. Tim koji drugi pickuje, bira 1 heroja.

* Svakom timu je kad se otkuca mod dozvoljen odredjeno vreme za pick/ban, ukoliko se to vreme kao i extra time istrosi randomuje se ban/pick.

* Pre nego sto mapa izabere (random) tim koji prvi pickuje/banuje nije dozvoljeno kucati -cm 1 ili -cm 2, osim u slucaju da je bio remake i da je admin to dozvolio.

* Backdoor je dozvoljen na prva dva towera, bilo koja gradjevina unutar baze ne sme da se backdooruje.

* Nije dozvoljeno koriscenje bugova. Ukoliko se neki bug dogodi koji menja tok partije, partija ce se odigrati ispocetka, ili od zadnjeg savea, u zavisnosti od situacije.

* Ogranicenje itema po timu:

U toku partije tim ima pravo da napravi maximum:

- 2 necra

- 2 mante

- 1 arcane

- 1 ref orb

- 2 guinsoo

Kako doci do igraonice?

http://www.planplus.co.yu/

Kucate bulevar Zorana Djindjica 12.

Od autobuske/glavne zeleznicke stanice mozete sesti na 83 pravac ka Zemunu i vozite se do CK (centralni komitet) solitera, tu sidjete, predjete ulicu (podvoznjak) i pratite tramvajske sine dok ne prodjete Hyatt sa leve strane, posle skrenete desno u bulevar (po 2 trake sa obe strane) i drzite se desne strane i tu je red banaka/prodavnica/ne znam ni ja sam cega, tu bi negde trebala biti igraonica...

Od zeleznicke stanice Novi Beograd, sednete na bilo koji tramvaj, ili 95-ticu (pravac Borcha) i vozite se 3 stanice (do Hyatta), predjete ulicu, krenete u pravcu iz kog ste dosli, i sa desne strane vam je bulevar, procitate gore sto sam napisao i to je to...

Nagrade:

60% Prvo

30% Drugo

10% Trece

Hardware ce se mozda neki srediti za prva 3 mesta, ali to tek sa sponzorima treba da se vidi...

Admini nece uzimati nista od nagrada, dakle postujte njihov trud i rad da se ostvari jedan zaista lep LAN u Doti u jednoj od boljih igraonica u zemlji... Igraona ima 34 kompa, videcemo da li ce se igrati na samo 20 ili na 30 (od ukupno 34), posto su ostalih 14 rasporedjeni tako da ce npr. 1 tim morati da igra sa 4 igraca jedan pored drugog i 1 u drugoj sobi...

Turnir ce se odrzati u subotu 14. Marta, sa pocetkom u 10 h.

Kasnije cu napisati i moj broj telefona ukoliko ima neko nesto da pita na dan/pre turnira, ali citacu ovaj topic redovno tako da nije problem..

Ukoliko sam nesto zaboravio potsetite me, napisite u drugom topicu.

Samo da potsetim sve: ovo je topic za prijave, ne za raspravu, za to imate zaseban topic i tu mozete da pitate/dajete predloge o turniru. Svi postovi koji nisu vezani za prijave u ovom topicu ce biti obrisani. Ovde postavljajte sva pitanja

EDIT:

Prijavljene ekipe:

1. GSPTSM (4gl srs mix) (srb)

2. 25cm (srb)

3. tHc (srb)

4. Rumun i Sunchica (srb)

5. KuR (srb)

6. Braveheart (srb)

7. OSZ (srb)

8. Ins (mkd)

9. TGF (srb)

10. chw (srb)

11. flawless gaming (srb)

12. DzPB (platili) (srb)

13. Woone (srb)

14. ATG (srb)

15.

16.

Videcemo da streamujemo partije polu finala i finala na GGTV-u. Imamo vec dva acca sa accessom za garena TV stream tako da ne bi trebalo da bude problem da se streamuje.

EDIT#2:

Za koji dan cu okaciti slike igraonice, kad budem svratio tamo.

Format turnira ce biti dodat u zavisnosti od broja ekipa koje se prijave, da bi se turnir zavrsio u normalnom roku... Ukoliko se prijavi veliki broj ekipa verovatno nece biti grupa, vec ili single eliminacija (ako je bas veliki broj ekipa) ili looser/winner bracketi (ako je previse ekipa za grupe, a ipak da bi ljudi makar 2 dote odigrali).

prijavljujem ekipu : ,, sve tu the z`` [ sttz ]

Prijavili smo se , dolazimo sigurno .... Ubaci nas na spisak da ne bude nekih problema!!! Dolazim licno da platim izmedju 10 - 12 marta !!!

Link to comment
Share on other sites

Napravljena je lista cekanja, ako ekipe ne uplate do 10og marta ekipe koje su na listi cekanja ce moci da upadnu i to po redosledu prijave znaci prednost ce imati kgbm pa zatim Onixya Blok 70

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Igraona se seli u veci lokal, dobicete novu adresu i sve ostalo za par dana, u drugom lokalu ce moci da se igra 3 partije u isto vreme tako da ce moci da se igraju grupe verovatno.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Update:

Ekipa ins je otkazala, upala je ekipa KGBm

@pavlee

uplatite preko ziroracuna u bilo kojoj banci/posti izacice vas 20-30 dinara skuplje.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

TURNIR SE ODLAZE DO DALjNjEG ZBOG PROBLEMA SA PROSTOROM.

p.s. ekipa koja je uplatila moze da se javi ovde ako hoce da im se vrate pare, ili moze da ostane kao uplata za turnir koji ce biti za par nedelja.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Turnir ce se odigrati 28. Marta sa pocetkom u 10 h u igraonici Net+.

Sva pravila i dalje vaze, ali savetujem svima da ih ponovo procitaju, sajt net + igraonice: Net+

Igraonica ne uzima nista od nagrada, cak ce deliti hardware, pehare za najbolje. Svaka ekipa mora potvrditi ponovo dolazak na ovom topicu, ja cu se potruditi da sve pm-ujem ukoliko ne posecuju ovaj topic.

Zahvaljujemo Filipu "BiGFiLL" Trajkovicu na njegovoj saradnji u ovom zajednickom projektu sa igraonicom Net+. Filipe svaka ti dala.

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

bas smo pricali sa bajom pre neki dan ja i gridi,zasto bre ne bude to posle aprila - u ovo vreme su masa kolokvijuma i naravno mnogi ljudi nece da dodju kao ni mi (jer nennad ne veruje da ce da moze)

ae vidi menjaj taj datum za posle...mislim nema smisla ovaj datum

Link to comment
Share on other sites

Cenim da bi bolje bilo otvoriti nove topike za ovaj turnir, chisto zbog preglednosti, sa svim relevantnim podacima ponovo napisanim, da bi se izbegle greske.

Takodje, objashnjenje "CM" moda bi moglo da se stavi u spojler, jer zauzima mnogo mesta u glavnom threadu, pa ljudi misleci da su do kraja samo "CM" obajsnjenja ne chitaju dalje shta ima.

Shto se tiche tima KGBm, ponovo cu potvrditi ovih dana (tj. samo da proverim dal neko ima problema sa ovim datumom)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...