Jump to content

Lan Turnir u Zemunu!


Glly

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako igraonica se nalazi u centru Zemun polja bice okacene plakete po gradu tako da znate...Od zeleznicke stanice kolima 5 min treba do igraonice tako da cu ja kao organizator dolaziti kolima po momke koji dodji vozom i nema greske.

MSN: zpmane10@hotmail.com javite se da uzmem brojeve ko ce doci vozom

brate GM-u svaka cast ali neko od vas je stavio pogresnu uplatnicu i doslo je do zabune jbg sta vise :)

ja sam stavio tu uplatnicu i da ja igram za GM. i da decko koji se zove marko i njegov mail je marko@e-trail.net mi je u prvom mailu poslato link sa tom uplatnicom kontash ?

78852616mg5.jpg

da bi mi posle poslao sledeci mail

15082308ob3.jpg

a doslo bi do josh vece zabune da sam ja odma sisao do banke i uplatio pare na taj ziro racun od "kevine drugarice" i 10og se pojavio na turniru ...

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

;) zbog velikog broja ekipa koji se prijavljuje na turnir mozda ce turnir trajati 2 dana(ovo nije nista konacno) razmisljamo o tome na vreme cemo Vas obavestiti ako dodje do toga...

videcemo sa jos jednom igraonicom u blizini ove da se igra i tu kako bi se brze igralo.... toliko za sad

Edited by Glly

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Evo Glly, RISK potvrdjuje ucesce, tako da racunas na nas 200%... Pare ti donosi enzo na ruke, Aj i ja da neshto napisem, ako se ne bunite, decko se zeznuo, jeste, mogao je da ispadne problem, ali shta sad, sve je ispalo OK i nemojte vishe da se prepucavate, momci su se uvatili organizacije, i ako sve bude kao shto je napisano, treba svi da im skinemo kapu za to... Problem je ovde sto sam procitao postove od jedno 10 ljudi koji su samo culi za Turnire, a nisu igrali nikad, a povde luduju po 4umu, al kapiram i to... Orga, pazi sad ovo, jedna kritika, Angazovao si 3-4 dnevne novine, brda sponzora, JEBENE hostese, shto josh nisam kod nas na lokalnim turnirima vidjao, i onako zmajevski i hrabro stavite 16 ekipa, care, za ovako neshto ti garantujem 64, samo smanji ufur... Veruj mi, to ce ti svako ovde potvrditi... Vidi shta ce te da radite, al moj ti je savet da duplirate broj ekipa i napravicete lom, kakav skoro nije bio u BG-u, ne racunam WCG... pozzz od RISK-a, i gl sa organizacijom...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da naprave 64 ekipe jer se igra preko dana kad mnogi idu u skole ;) to je problem :D sad ti mozes da kazes pa nek pobegnu iz skole :D al opet neko mozda taj dan ima kontrolni :D dovoljno je 1 iz ekipe da ima ;)

za ostale koji pricaju pa imas sponzore povecaj nagrade :D pa sponzori mentoli daju opremu ne daju pare :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...