Jump to content

Counter Strike Tournament Nis Open


1KaC1989

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel sam ja omasio da procitam ili ne pise koliko koja igraonica ima kompova ? :)))

Dve igraonice po 20 kompova...

e vako,5 extra kompa iz VIP-a,i 5 iz prve sobice do shanka,koji extra shljakaju... Onda cu uzeti ostalih 5 racunara iz VIP-a i prebaciti ih u Srednju.. i samo ce se srediti mashine iz zadnje sobe i GL^HF. :-) Znaci,sto kaze Bjeka,extra rade racunari.Sad idem do Godfathera,da vidm kako je tamo,pa javljam.. Poz

Link to comment
Share on other sites

Dve igraonice po 20 kompova...

e vako,5 extra kompa iz VIP-a,i 5 iz prve sobice do shanka,koji extra shljakaju... Onda cu uzeti ostalih 5 racunara iz VIP-a i prebaciti ih u Srednju.. i samo ce se srediti mashine iz zadnje sobe i GL^HF. :-) Znaci,sto kaze Bjeka,extra rade racunari.Sad idem do Godfathera,da vidm kako je tamo,pa javljam.. Poz

Super dakle 2 grupe u isto vreme :))

Mi ti dolazimo najverovatnije :P

Link to comment
Share on other sites

Danas sam se cuo sa gazdom Godfather igraonice i ovako mi je rekao...

Igraonica ima 24racunara,u svako kuciste ulozeno je 600eura.monitori TFT,e sad ne znam koliko inca,19 je 100%,mozda je i jace...

Podloge je placao 1300dinara,e sad posto je uzimao na veliko to su sigurno Razerove ili Steelseries. Samo su mishevi malo slabiji... X-7 neodpakovane....

U svakom slucaju ponesite svoju opremu,znaci podlogu,misha i sluske,obavezno :-). Toj si je toj :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam se cuo sa gazdom Godfather igraonice i ovako mi je rekao...

Igraonica ima 24racunara,u svako kuciste ulozeno je 600eura.monitori TFT,e sad ne znam koliko inca,19 je 100%,mozda je i jace...

Podloge je placao 1300dinara,e sad posto je uzimao na veliko to su sigurno Razerove ili Steelseries. Samo su mishevi malo slabiji... X-7 neodpakovane....

U svakom slucaju ponesite svoju opremu,znaci podlogu,misha i sluske,obavezno :-). Toj si je toj :D

Link to comment
Share on other sites

HDx u najavi :)

daj neke slike, promoterki :D

Auuu vidi ti njega :-). Brate jel se secas na WCG-u kvalifikacije,one promoterke sto su bile? E pa ove promoterke su 20x lepse :D. Tako da nema slike,treba da krecish zidove kad ih vidis? :D Bice slike igraonice kad se otvori GodFather..

Nacra says:

simplex vam dolaze u nish

Nemanja says:

e?

Nacra says:

racunajte da simplex igra u finale

Nemanja says:

ma da evo,sad cu na kalkulator

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...