Jump to content

RURCS Pijac'


sale~

Recommended Posts

ok samo mi je krivo.. totcke ono se nije odnosilo na tebe.... proto ti si KRALJ.... izvini stvarno necu se ponavljati.... a zeusu picketini stvarno ne zelim nikakvu srecu sa novom ekipom... GG moh, newave sta vec .... :)))))

@neX ma sve je to....

ok samo mi je krivo.. totcke ono se nije odnosilo na tebe.... proto ti si KRALJ.... izvini stvarno necu se ponavljati.... a zeusu picketini stvarno ne zelim nikakvu srecu sa novom ekipom... GG moh, newave sta vec .... :)))))

@neX ma sve je to....

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam tacno sta se desilo sa moh-om,ali ako se vi svi posvadjate jer je Zeus presao u drugu ekipu,zajebite to vase drugarstvo koje puca zbog cs-a...Uostalom,taj isti Zeus je ceo zivot igrao sa vama,mozda mozda malo hoce nesto vise,da proba sa nekom drugom ekipom,da osvoji wcg,dh ili sta vec i ode negde sa tim cs-om...bar ja znam da je meni to oduvek zelja,a verujem i svima koji igraju ovo.

P.S. izvinjavam se sto sam se ubacio,ali vi se prepucavate preko neta,pa jbg,morao sam... :))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ae bre beste sa tom temom na drugi topic, ovo je za turnir .

Nemoj da smarate vise, modertor obrisi sve sto nema veze sa turnirom.

100 godina ste ovde i ne znate da koristite forum !!!

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Ma manite se Zeusa, otisao je, sa srecom mu.

Ja mu to iskreno zelim iako su stvari nalagale da ga isutiramo svi kompletno.

Samo, steta je sto ekipa sraf-mode nikad nece naci srafciger koji ce njih da zasrafi i da im daje plate, brise guzice i sve to sto je hyber zamislio.

Zaista je lepo biti optmisita ali..

Ipak mi zivimo u zemlji zvanoj Srbija.

HVALA, POZ.

1313

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...