Jump to content

Pomoc ok acc management


venom00

Recommended Posts

Eo ovako, hteo bi da prebacim neke likove sa accounta na account moje devojke! Problem je sto prezime nije isto na oba accounta!

Zanima me da li je bilo kako moguce promeniti prezime na accountu? Ako je bilo ko radio to i ako je uspeo molio bih da me uputi malo sta bi trebalo da uradim! Hvala unapred! [:D]

Edited by nom
Link to comment
Share on other sites

EEeeeh :( pregledao sam official forums i kazu da je moguce da se promeni i da oce da promene samo u slucaju da je promenila prezime legalno IRL! E sad kapiram da bi onda morao da saljem neka dokumenta ili tako nesto da bi potvrdili!?? A da li bi mozda bilo moguce da potvrde da su to oba moja accounta preko payment history posto placam za oba accounta preko moje kartice,pa da onda promene? Tipa kazem da sam stavio lazno ime na njen account posto sam paranoican za davanje pravog imena na netu lol :P

Link to comment
Share on other sites

Pa razmisljao sam i o tome tipa da falsifikujem bracna dokumenta ili tako nesto a i mislim da ih bas zabole da proveravaju bracna dokumenta na srpskom!

Hmmmm ne znam moracu da probam onda!

U svakom slucaju hvala svima! Ako ima nekog ko je menjao ime i prezime na account pomoc bi bila i vise nego dobrodosla!

[:)]

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste u pravu si cimanje je! Al hteo bi da se raspitam ako je tipa jedan papir koji je moguce falsifikovati, sa ne previse cimanja, onda sto da ne! A i dobro ce doci kasnije ako budemo hteli sve da prebacimo na jedan account! Ako budu trazili svasta jebiga onda odustajem, nisam lud sad da bi jurcao za papire zbog wow-a! Samo sam hteo da nadjem neki easy mode! [:)]

Link to comment
Share on other sites

falsifikovanje je krivicno delo...

ako ti se robija zbog wowa be my guest...

salim se xD morao sma

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ozeni je... ne kosta nista, traje 2 sata... i posalji im njeno staro i novo prezime iz licne karte (promena licne karte je oko 1000 dinara)... onda ce da joj promene prezime i onda ces moci da prebacis lika

Da se ozeni zbog wow-a.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! [^]

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

a ti znash razlog koji je dovoljno vazan da bi se neko ozhenio?: )

ljubav

Sta je to zena ? Jel je to ono sto treba da kuva, cisti, pere, pegla i cuti a ne radi to ?

tipicni balkanski primat

Ma ja imam obrnut problem... Ja sam se ozenio a zena nema niti zeli wow account...

Ispao sam topic hijaacker - ovo je sad topic o zenama/devojkama i wowu posto je covek manje vise dobio odgovor :D

Dobila je moja zena acc (ne samo za wow) al' opet svako ima neku pricu za sebe. [^]

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...