Jump to content

Gde da nadjem


Dz

Recommended Posts

Znam da nije pravi forum za ovakve stvari al ko zna mozda neko ima ribu ili je bio u rejv ili punk fazi il sluchajno zna...

Treba mi teget farba za kosu

znachi bash teget, ne crna pa se shatro preliva na teget. ne crazy color vec bash farba. ne za kola vec za kosu.

nemojte mi reci da ne postoji, znam da postoji

ili gde, ili ime farbe ili kako izgleda kutija pomaze

hvala.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Znam da nije pravi forum za ovakve stvari al ko zna mozda neko ima ribu ili je bio u rejv ili punk fazi il sluchajno zna...

Treba mi teget farba za kosu

znachi bash teget, ne crna pa se shatro preliva na teget. ne crazy color vec bash farba. ne za kola vec za kosu.

nemojte mi reci da ne postoji, znam da postoji

ili gde, ili ime farbe ili kako izgleda kutija pomaze

hvala.

Kakvo nipodoshtavanje rurovca [roflmao][roflmao]

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^^ xD [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

rur grammar police - always watching you

GrammarPolice.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kazu ljudi Palnet hair u Cumicevoj ili Glavnoj u Zemunu.

Selective i Revolution farbe.

Drugaruca voli da mejna boju kose, pa sam nju pitao. Pominjala je i neke tonere, ali ne znam sta je to :)

Revolution ima plavi katalpg. Toliko znam.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

GAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGA

YGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGA

YGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGA

YGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAYGAY

Link to comment
Share on other sites

Imena, pa da ih banujemo.

[roflmao]

btw dz, znam coveka koji ti moze uraditi takvu kosu (frizera), ako ti to pomaze

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kakav ti je to sad nick?!?!

Meni sve to naruči frizerka. :D

@Dz: A što ne crazy colour kad svakako duže traje... :/

ma kakav crni crazy colour necu blanshom da upropastim kosu plus kad se ispere bude neka bozhemesachuvaj boja

oO

 

Link to comment
Share on other sites

pa dve nedelje je malo... aj videcemo kako ce biti kasnije

mislim i da farbash kosu na svakih mesec dana otpala bi ti na kraju

Baš sam je sad pitao.

Rekla mi je da to ne sadrži blanš, niti sme da se meša sa bilo kojim blanšom i hidrogenom, već da je to neka pasta koja se nanosi samo na vlažnu kosu. Držiš petnestak minuta i samo spereš.

Ako imaš tamnu kosu i hoćeš, lupam roze, onda moraš malo da posvetliš kosu. Ali ako je tebi kosa tamna ili crna, plavo-teget lepo će ti ispasti.

Mislim da imaš istu predrasudu što se toga tiče kao i ja. :D

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...