Jump to content

Da li nam 2009ta donosi kraj sveta kakvog znamo?


Recommended Posts

Meni deluje da je ova kriza ok način da se ljudi preispitaju, analiziraju svoje troškove, vide gde im i kako cure novci itd itd, pa da prosto ova godina bude "početak" za nešto štedljivije godine pred nama, ali ne nužno u smislu štedljivije kao nemamo leba da jedemo pa štedimo za njega, već štedljivije da ljudi i kod nas sednu jednom nedeljno pa krenu da sabiraju nedeljne i mesečne troškove, gledaju gde mogu da uštede, da bi onda za X godina imali za nešto da eventualno kupe veće, srede kuhinju i tako to.

Mada nravno možda i grešim, videćemo kako će proći ta otpuštanja, ako ih bude.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja cistim svoju pusku i spremam svoj svinjac (JERBO VI IZ GRADA NECETE IMATI STA DA JEDETE A MOJE PRASCE DITARI NECETE!!111)

Necu sebi dozvoliti da se pitam kao separatisti iz vojvodine [sremacki naglasak] A DI SU MOJI PRASCI!!1!11?/?!?1/[/sremacki naglasak]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Gomiletina velikih proroka je najavila sranja nakon 2010. godine, a ova fin.kriza je odlicna najava za tako nesto.

Brate 21i vek ffs proroci omg :))

resursa na planeti ima i vishe nego dovoljno da svi zhive u izobilju , ali ljudima na chelu vodecih finansijskih

centara to ne pada na pamet , oni zhele , neobrazovano bolesno i uplaseno stanovnistvo koje ne postavlja puno pitanja ,

i dokle god se sprovodi politika otimachine resursa na celu sa Amerikom , stanje stvari se nece promeniti.

Neka drzava ce uvek biti debelo dete sa lunch boxom na velikom odmoru.

Ali postoji alternativa mnogi bi to nazvali nemogucom utopijom ,

ali ko je u 15om veku mogao da veruje da ce svet biti ovakav kakav jeste....

Edited by Juice R

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

pa zivot vec nije kao sto je bio...

u srbiji ce biti sranje vece nego ikad, jer se ostaje bez posla a krediti koje nam je dinkele podelio vise iznad stanovnistva kao giljotina

sve velike firme su prezaduzene i samo se zaduzuju jos vise (ne samo kod banaka, vec kod recimo ino dobavljaca), samim tim obilaze josh vishe ono malo domacih proizvodjaca kojima i onako duguju silne pare sa valutom od 6 meseci, tako da sve stoji, stagnira ili nazaduje, svi planovi za neka shirenja se obustavljaju

tako da realno svi zivimo i radimo za miskovica i njegova izivljavanja nad ovom privredicom, i momenta kada on prsne svima ce laknuti

povratkom rusije na scenu sve se menja, i hladni rat se nastavlja samo u drugom obliku

rusi demonstriraju uticaj njihovih resursa na evropu

amere drma nikad opasnija recesija, usluge pucaju, posla nema, pocinju i vece migracije stanovnistva ka ekonomskim centrima

e da, kroz par godina juricemo shiptare, prvo cemo sami da ih pojurimo a posle uz blagoslov eu (pre svega francuske koja se davi u muslimanima, i rusa naravno) i ko zna mozda to opet bude inicijalna kapisla za svasta, u glavnom najebacemo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^^ OMG THEY ARE EVERYWHERE!!!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Off topic: Djusko, "ne" se pise zajedno sa pridevom, znaci "neobrazovano", "nemogucom", sorry na OT ali mi bode oci :))

Eh da , jebiga kucah brzo i u napadu frustracije i nemogucnosti da uticem na stvari i dogadjaje :))

Ja cistim svoju pusku i spremam svoj svinjac (JERBO VI IZ GRADA NECETE IMATI STA DA JEDETE A MOJE PRASCE DITARI NECETE!!111)

Necu sebi dozvoliti da se pitam kao separatisti iz vojvodine [sremacki naglasak] A DI SU MOJI PRASCI!!1!11?/?!?1/[/sremacki naglasak]

Ahahaha bravo care , nastavi u ovom maniru i razbicesh predrasude o metalcima :))

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

tako da realno svi zivimo i radimo za miskovica i njegova izivljavanja nad ovom privredicom, i momenta kada on prsne svima ce laknuti

Ili ce neko da nam renameuje zemlju u recimo

State of Exxon ili Morgan chase country

ili tako nesto

:))

Edited by Juice R

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce doneti kraj sveta kakvog znamo,jer ovako vise ne moze...

Prihvatili su Obamu sirom sveta kao Isusa,a da nisu ni svesni da nece doneti nista novo,nista bolje.

Dobar im je taj brainwash sistem,bas je doooobar.

Jednostavno zelim da sve pukne,da ode u kurac,pa cemo valjda tad shvatiti ko smo i sta trazimo ovde...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...