Jump to content

kode5


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej bre pa pola ekipa ce da igra iz igraona, ne znam bas da li ima potrebe smarati sa nekim anti cherat-ovima kad 1000% nema vise cheatova za cs1.6 vac cak su i hakeri vise preski na source :)

IGGI nikad se ne zna, moze neko s vremena na vreme da upali cit a da niko na njega ne sumnja i ne proverava ga jer se smatra da je "cist" igrac....

Mislim ne vidim razlog da se ne pokrene neki anti-cit program i onda ne bi bilo ni zalbi na cit itd....

Link to comment
Share on other sites

eac3(easy anti cheat) ili custudia... MORA plus in eyedemo. znaci ne zelim da me bilo ko pravi budalom, ja znam da ekipe kao sto su newave 4gl nation etc... ne cituju a igraju iz igraone ali za ostale ne znam, tako da bi molio da povedete malo racuna o svemu tome jer kao sto mnogi profesionalci kazu na netu je sve moguce.

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Mislim ne vidim razlog da se ne pokrene neki anti-cit program i onda ne bi bilo ni zalbi na cit itd....

Ne znam sta vam nije jasno, postoji VAC i to je to. Jednostavno ne mozes ukljuciti cheat kad hoces jer neces uci u igru nikako, nema cheat za VAC vise.

Dalje, ne postoji nikakav anticheat, jbg to sto ESL ima je za ESL i cao

Ova custodija je sranje tesko, kao prvo moraju svi igraci da se registruju, ja prosto ne mogu da zamislim da to ama bas svaki igrac uradi plus treba .NET i Framework 2.0 sto nema bas svaki windows a nemamo mi vremena gubljenje kad krenu deca da placu kako im ne radi custodia, zatim nema Srbija niti bilo koja nasa bliza zemlja, onda treba jedan od igraca sa mecha da kreira mech i dalje kobajagi program treba da radi u pozadini pa ce da ti uploaduje podatke (samo koje) na neki ftp kojem samo custodia admin imaju pristup i onda ce kao oni da pregledaju te podatke i mi treba da cekamo onda njihov feed back da vidimo jel sve ok

A online treba da je gotov za 3 dana :)

Radije cu da staivm SXE, ovaj novi izgleda i vredi nesto :)

Link to comment
Share on other sites

Imaju gomile VAC i VAC2 undetected chiteva, nemojte se zavaravati da te citeve vise niko ne pravi.

nema bre, bilo je ranije

sad koliko sam ja guglao ima samo neki msx koji se placa, pa ko je lud to da placa

video sam da ima sajtova gde kobajagi ima undetected cheatova ali su od pre par meseci, pa tecko da su undetected :)

plus ko ce bre za jedan mech da rizikuje ban steam account-a, pa i da prodje ceka ga lan pa ce se provaliti ;)

opusteno ne znam cemu tolika averzija, mi na kgb nikad nismo imali taj problem, demoi su tu, dobri i iskusni admini kao sudije, opusteno

ono sto mene brine je sto nije dovoljno ekipa uplatilo a bas se blizi dead line...

Link to comment
Share on other sites

Pazi cit koji radi nije tesko naci, slazem se da citovanjem nijedna ekipa nece nista postici posto mora i lan deo da prodje, ali bilo bi trulo da izbace nekog ko se potrudio za ovo i posle samo na lan delu kazu da je proradila trema ili sta vec. Ako je vec sXe u razmatranju, onda je to identicna situacija kao i sa Custodiom, i jedno i drugo moraju da budu instalirani na klijentu, a data koju Custodia upload je par stotina kb, plus koliko vidim provera je gotova za dan,dva max.

FreeStyle CS 194.106.162.211:27040

Link to comment
Share on other sites

Ako se trudio nece biti problema i trebalo bi da odigra onoliko koliko moze. Ukoliko se pojavi neko sa sumnjivom igrom admini mogu da ga provere u samom mec-u a i na demo-u posle meca. Ukoliko nema demo(POV) automatski disqualify i gotovo.

Dosta vise svadje oko cheat-a bre...

Link to comment
Share on other sites

sta pricate vi ljudi ??

pa sramotno ce biti ako se online bude igrao bez ikakvog anti cheat programa, zasto? zato sto ne verujem da 99% ekipa van srbije izuzev top ekipa niko ne cituje. dodje mi snajpervulf i igra kao dsn, dodje neki dementni makedonac i ubija kao forest. mnjih.

a to sto kazete, vezbaj da te ne dobiju ili docice u lan. zamisli turnir bez glorije, simplexa ili tako neke ekipe?! izbacio ih snajpervulf ili dement neki iz male moshtanice.

ANTI CHEAT PROGRAM OBAVEZNO !!!!

@ record- in eyes ne moze da vidi toliko dobro da li neko chituje sa aimom.

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...