Jump to content

kode5


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

interesuje me nesto u vezi samog takmicenja pa nisam hteo da otvaram novi topic kad vec ima ovaj....

Dakle s obzirom da se igra online prvi deo, da li ce biti koriscen neki anti cit, tipa aquintas ili tako nesto...?

Aequitas se zove ako mislimo na isto, no nebitno, mislim da bi to bilo dobro resenje, znam da se koristi na esl-u i da je veoma dobra i jednostavna stvar, samo ne znam da li je izvodljivo.

Edited by WuLa
2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Koji to ljudi znaju kako izgleda cheat i kako se proverava? Ovi pub admini? Ako EPS igrachi hakuju pored aequitasa, shto mislis da kod nas nema chitera, a josh se ne koristi nijedan antichit. Chak i da ne koriste wh i aim pod cheat spadaju i podesavanja clienta, modeli skripte i ostala sranja. Neko mi je dao link skrinshot nekoga sa ove EXDG lige, igra se d2 a mapa skroz bela, skinovi arctic isto modifikovani beli sa crvenim flekama itd, to je zabranjeno svuda..

Kode5 je prvi ozbiljan online turnir i treba da se odradi ozbiljno do kraja

lul

Link to comment
Share on other sites

Brate ima ljudi koji znaju kako izgleda cheat i kako se to proverava... i nije realno da neki mix od unknown likova dobije neWave, 4gl ili neku drugu ekipu.

i sad ako se to desi (da neka leva ekipa ili mix dobije favorita sve regularno), to nije realno i ta ekipa ce biti odstranjena :))

Anti cit mora da se koristi i na online delu svi moraju imati iste rejtove da se neki tamo degeni ne bi blinkovali sa llow rejotvima i sacuvaj boze kojim interpom...

Edited by nation-kassad
Link to comment
Share on other sites

i sad ako se to desi (da neka leva ekipa ili mix dobije favorita sve regularno), to nije realno i ta ekipa ce biti odstranjena :))

Anti cit mora da se koristi i na online delu svi moraju imati iste rejtove da se neki tamo degeni ne bi blinkovali sa llow rejotvima i sacuvaj boze kojim interpom...

kako bi stavio max rate-ove tako bi mi explodiro komp ili bi se ukocio u mesto na sponu tako da nista od toga...ex interp mi je 0.1 ali rate-ovi su mi 30,30 6000-7000,niko se nikad nije pozalio na to kako se ja krecem i da li se blinkam tako da mislim da je taj tvoj predlog jako glup...net mi je 256/128 tako da sada razumes predpostavljam...

Link to comment
Share on other sites

kako bi stavio max rate-ove tako bi mi explodiro komp ili bi se ukocio u mesto na sponu tako da nista od toga...ex interp mi je 0.1 ali rate-ovi su mi 30,30 6000-7000,niko se nikad nije pozalio na to kako se ja krecem i da li se blinkam tako da mislim da je taj tvoj predlog jako glup...net mi je 256/128 tako da sada razumes predpostavljam...

sa tim netom lan rate bez problema osim ako nije adsl prokleti ... prilikom igranja pogasis sve sto vuche net (msn , irc , browsere itd...)

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

kako bi stavio max rate-ove tako bi mi explodiro komp ili bi se ukocio u mesto na sponu tako da nista od toga...ex interp mi je 0.1 ali rate-ovi su mi 30,30 6000-7000,niko se nikad nije pozalio na to kako se ja krecem i da li se blinkam tako da mislim da je taj tvoj predlog jako glup...net mi je 256/128 tako da sada razumes predpostavljam...

ja bih te banovao sa foruma zbog ove izjave :D a za kode5 bi bar morali svi na 101 101 25k 0.01 ... a mozda cak i da ne sme da ima loss ili choke ili ping preko 50 ili tako nesto.

30 30 6000 0.1 ... kontam da se vidis na svaka 2m :D kada pucas pojede ti 2/3 metkova a kada te neko pogadja pojede mu 2/3 metkova... odakle ispadate sa tim izjavama ? :D

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Bez LAN rateova, ne vredi igrati. Shta meni vredi moji LAN rateovi i interp 0.01 kad mi dodje lik sa 10k 20 20 i vidim ga svakih 8 metara i to na drugoj mapi. A za anti cheat se mora naci neko reshenje.

edit: e da, i file checker, mada on koliko se secam i CZ modele tretira kao cheat tako da to mozhe da napravi problem.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

ja bih te banovao sa foruma zbog ove izjave :D a za kode5 bi bar morali svi na 101 101 25k 0.01 ... a mozda cak i da ne sme da ima loss ili choke ili ping preko 50 ili tako nesto.

aaa nece to moci tako,s'obzirom da se igra steam (client 48) 20k 100, 100 :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

interesuje me nesto u vezi samog takmicenja pa nisam hteo da otvaram novi topic kad vec ima ovaj....

Dakle s obzirom da se igra online prvi deo, da li ce biti koriscen neki anti cit, tipa aquintas ili tako nesto...?

Realno mislim da je to resenje protiv cita jer lakse je da se pokrene aequintas i da posle nema problema, nego da neko koristi cit i posle bude zalbi itd....

Bolje spreciti, nego leciti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...