Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kale je dolazio jednom ispred moje skole, stao ispred i startuje devojke iz matematicke koje tu prolaze redom :D Niko na casovima, svi se okupili oko njega :D

Dobro nije stao ispred ETF-a :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Podloga za miša, skupa i vredna :) slikaću ako dobijem, ima još nešto bitno u vezi nje.

i ja sam ti da 5 torimaxe!!!

to je zato shto si i ti meni dao 5 onomad kada mi je divajni dao 1 u znak odmazde shto sam hejtovao kineze, a podrzao ajzaka, tvog ortaka iz kraja!

Link to comment
Share on other sites

pukla danas prva 10 iz kreativnog pisanja! :))

uradio sam sinopsis za film,kaze da je dosta dobar,redovan sam,aktivan = 10 \o/

losa vest je sto sam izgubio novcanik...3000din,licna karta,2 kartice,zvezdina propusnica...extra!!! :(

bio do teretane,malo se razmrdao :).

a veceras na slavu kod druga...nije lose,nije lose :))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

pukla danas prva 10 iz kreativnog pisanja! :))

uradio sam sinopsis za film,kaze da je dosta dobar,redovan sam,aktivan = 10 \o/

losa vest je sto sam izgubio novcanik...3000din,licna karta,2 kartice,zvezdina propusnica...extra!!! :(

bio do teretane,malo se razmrdao :).

a veceras na slavu kod druga...nije lose,nije lose :))).

U teretanu se ide da crknes a ne da se razmrdas :P

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

jok, nijednog od tih :) a i ne deluju mi neshto zabavni ovako iz priche [:D]

onda svaka cast, mada priznajem da mi je to misticnije od onog slepog lika sto slika:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ozb? :D

@Mitch : pa ja zato i trazim savet i misljenje velikih cenjenih rur alkoholichara,ne znam dal je ovo dobro il loshe :S

Lakshe se podnosi alkohol sa 16, nego sa 20+ ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...