Jump to content

HITONSKILL PUB END CW


sale~

Recommended Posts

Zdravo zovem se Ivan, zivim u Nishu, imam 14 godina i 7 godina profesionalno igram CS. Kidam po svim public serverima, uvek sam prvi, igrao sam za SuperShooters-e, ProKillers-e, UltraTeamFragers-e i bio sam admin na dosta nashih odlichnih public servera kao shto su Desert Rats, Rikosher, Koliba, Triades, Zajechar, Vlasotince i josh mnogima.

Zanima me da li mogu da dobijem admina na Vashim serverima poshto vidite da imam veliko iskustvo sa tim?

Link to comment
Share on other sites

POCINJE HITONSKILL PUB END CW LIGA !!!! SAMO EKIPE SA STIMOM I SAMO IGRACI SA NASEG SERVERA !!!! MORATE SE REGISTROVATI NA say: /rank I ONDA MOZETE DA IGRATE !!!!

MIN 32 MAX 128 EKIPA !!!!!!!!!

NAGRADE DOMENI RAZER MISEVI BENQ MONITORI CM KULERI I NEKA BESNA KUCISTA !!!!!!!!!!!!!!

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

da da u organizaciji su momci od 15/16 godina sa iskustvom kikovanja sa servera. ozbiljna graficka ekipa, 1. razred graficke skole, odnose sa javnoscu vode groovy^pg i bale^pg. servere nam je obezbedio Piggy iz male mostanice. sve u svemu ozbiljna liga !!! nemojte da osudjujete dok ne probate !!!

nagrade (update svaki put kad sponzori potvrde)

1. mesto 5kompova od po 1000e

misevi, tastature, slusalice, padovi sve razer 2kom po igracu

200e po igracu

domen.com za ekipu do 2000gb

200lotto listica

put u indjiju

2. mesto 5kompova od po 500e

misevi, tastature, slusalice, padovi sve razer komad po igracu

75e po igracu

domen.rs za ekipu do 200gb

put u kraljevo

3. mesto 5kompova iz ctb

razer majice 3kom po igracu

25e po igracu

domen.exdg.majti.liga za ekipu do 2000000gb

put u podgoricu ~~~~

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

update

+++

1. mesto 7 dana u indjiji

klopa kod mike

200kg SK-suncokreta

2. mesto 4 nocenja u kraljevu

bez klope

100kg SK-semenki

3. mesto povratna karta iz podgorice

bez klope

bez smestaja

10kg SK-suncokreta (bele)

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da preskočim topic, ali ne mogu zbog savesti. Sale je prevarant, SK pravi suncokret semenke koje se ne mogu otvoriti!! kupite Razer, lako se lome, a i logo im pulsira u mraku, što je morate priznati baš kul i veliki plus.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...