Jump to content

Kako preko neta zaradjujem za gamecard


Recommended Posts

Pozz ljudi, predpostavljam da svako na 2 meseca pokusava da odvoji 2500 za gamecard...

Zasto da odvajate od svoje zarade kad mozete na netu da dobijete kintu za gamecard?

Nacin za dobijanje tih para je PTC site

Tu se pare dobijaju po kliktanju reklama.

Dobijaju se smesne pare po kliku (oko 1 cent) Svako ce sada da pomisli "Pa kako da zaradim tu nesto??" Fora je imati sto vise referala. To su ljudi koji su se registrovali na tvom linku.

Postoje ljudi koji imaju 2000-3000 referala... To je ogromna zarada...

Samo za ovo treba dosta strpljenja ako necete nista da ulozite

PROVEREN SAJT ZA OVO JE NEOBUX...

Ima i scamova kao sto je BUX.TO nemojte nikako na njega da krocite... VEC 6 MESECI CEKAM ISPLATU OD 120$..

Za ovo ce vam trebati i alertpay racun.

Moj metod za ovo:

1) Nabaviti 3-4 referala. Npr recite drugovima da vam pomognu. Svaki dan kliktate dok ne zaradite 2$. Kad zaradite 2$ prebacite ih u referal balance.

2) Sa tih 2$ iznajmite jos 5-6 referala

3) Onda cete sledecih 3$ zaraditi za vreme za koje ste zaradili 2$

4) Onda o5 iznajmite referale za te pare i tako sve brze i brze dobijate pare.

5) Radite to dok ne zaradite golden clanstvo i 200 referala (traje dugo ali se isplati)

Sa takvim statisktikama se zaradjuje oko 150-250$ mesecno.

Linkovi za registraciju:

ALERTPAY: http://www.alertpay.com

NEOBUX

Ako hocete da me podrzite i pomognete pritisnite ovaj link (da budete moj referal nista ne gubite samo meni pomazete):

http://www.neobux.com/?rh=766C616461313131

A ako necete da mi pomognete samo izbrisite ono /?rh=766C616461313131 i registrujte se.

Ako se registrujete preko mog linka na svakih vasih 100 klika cu da vam platim 1$ samo me PM kad imate 100 klika ja cu proveriti i ako je tako poslacu vam 1$ na vas alertpay. (ovo samo ako ste preko mog linka clan).

Ako imate neka pitanja kontakt je na MSN: vlada--111@hotmail.com ili na mobilni 064/37-555-69

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...