Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

genome. super je ideja, ALI marvu mrzi da se cima, 90% ljudi sto aktivno igraju imaju net i od kuce igraju, retke su ekipe koje ne igraju od kuce. evo mi smo probali da pravimo svake nedelje 2-3 turnira preko neta, ali jbg... marvu vremenom pocne da boli paja i ispaljuju itd. a da ne pricam da je jebena exdg liga dobila na koriscenje te servere. nije ni vazno, nije bas sve crno kao sto pise ovde na forumu, nisu ni ti momci sto su igrali krivi za to. krivi smo mi sto ocekujemo i sto posle razocarenja kenjamo, mi smo krivi !

mish u ruke, dobra stolica, pljuge, dm, irc i guli. pokazi se i bices pozvan !

bez dlake na jeziku

Link to comment
Share on other sites

@ twisted opet te pitam koji si ti kurac da drugima pricas tako sa visine ?! po hiljaditi put -.-

evo po hiljaditi put ti kazem...nisam sa visine nishta rekao, moje subjektivno mishljenje moze da ti se svidi a i ne mora! alo 21-i vek demokratija ludila. nabedjeni gejmeri shah pod ruku suncokret park golubovi i hvala.

genome. super je ideja, ALI marvu mrzi da se cima, 90% ljudi sto aktivno igraju imaju net i od kuce igraju, retke su ekipe koje ne igraju od kuce. evo mi smo probali da pravimo svake nedelje 2-3 turnira preko neta, ali jbg... marvu vremenom pocne da boli paja i ispaljuju itd. a da ne pricam da je jebena exdg liga dobila na koriscenje te servere. nije ni vazno, nije bas sve crno kao sto pise ovde na forumu, nisu ni ti momci sto su igrali krivi za to. krivi smo mi sto ocekujemo i sto posle razocarenja kenjamo, mi smo krivi !

mish u ruke, dobra stolica, pljuge, dm, irc i guli. pokazi se i bices pozvan !

realno chovek pricha samo shto nema ko da ovo prihvati na adekvatan nachin jer se svi neshto tripuju!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Mogao si da mi odgovoris ljudski u prvom matori a ne da isprozivas mene i ljude sa kojima (cu da) igram. Aj sad ja cu da ignorisem sve sto si capsovao i da batalim sa blatjenjem topica.

nije bila negativna prozivka ako si na to mislio,nego si ti blatio Bjeku nesto a ja kao njegov sugradjanin hteo da ga odbranim ali nijedna uvreda nija bila u kontekstu,posle si ti meni pod broj 2 stavio nesto sto mi se nije svidjalo ali sam u svakom slucaju preterao,iako je to kod nas jedan trend na pubu sa tom uzrecicom( sve ono pod CAPS),tako da nhf

sry za offtopic ali je vec ionako dovoljno unisten :)

Link to comment
Share on other sites

Genome stvarno me zasmejavas :). Lepo si sve to zamislio, ali prosla su ta vortex vremena. Sada su ljudi otkrili steam, ni riba im nije potrebna u zivotu :D, a kamoli nekakav LAN party. Doci ce jednom na taj lan party, videti da nema nikakvih nagrada, jer za nas su najbitnije nagrade. Kad neki lik organizuje pro turnir, prvo pitanje je koje su nagrade, posto su to sve sami pro igraci pa moraju da znaju, dal uopste da se cimaju. Jer najbitnije je da zabodu guzicu u fotelju i da igraju preko steam-a. A ne kapiraju da bas na tim LAN zajebancijama, mogu da nauce dosta jedni od drugih i da se upoznaju porazgovaraju, pa i da se iznaduvavaju ako treba, a ne ovako ciganski preko rur-a.

Genome, sto se tice elija i burazera, eli ne igra 3 god, a Nebojsa isto koliko i ti ! Eli je upao u neka sranja i ne bih preko rur-a o tome.

Videcu da iscimam ove moje da dodjemo kod zekija u nedelju (Herga, Destroyer, Du Hast, neverhood).

POz

Link to comment
Share on other sites

Genome stvarno me zasmejavas :). Lepo si sve to zamislio, ali prosla su ta vortex vremena. Sada su ljudi otkrili steam, ni riba im nije potrebna u zivotu :D, a kamoli nekakav LAN party. Doci ce jednom na taj lan party, videti da nema nikakvih nagrada, jer za nas su najbitnije nagrade. Kad neki lik organizuje pro turnir, prvo pitanje je koje su nagrade, posto su to sve sami pro igraci pa moraju da znaju, dal uopste da se cimaju. Jer najbitnije je da zabodu guzicu u fotelju i da igraju preko steam-a. A ne kapiraju da bas na tim LAN zajebancijama, mogu da nauce dosta jedni od drugih i da se upoznaju porazgovaraju, pa i da se iznaduvavaju ako treba, a ne ovako ciganski preko rur-a.

Genome, sto se tice elija i burazera, eli ne igra 3 god, a Nebojsa isto koliko i ti ! Eli je upao u neka sranja i ne bih preko rur-a o tome.

Videcu da iscimam ove moje da dodjemo kod zekija u nedelju (Herga, Destroyer, Du Hast, neverhood).

POz

E do jaja matori, vidimo se tamo 100% da vas malo oprashimo, nisam te dugo ganjao po mapi i gledao kako ti iskace kenjara po sred chela od nerviranja... HahAHaHa, ljubi te brat, seeya there!!!!! [:D]

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

nije bila negativna prozivka ako si na to mislio,nego si ti blatio Bjeku nesto a ja kao njegov sugradjanin hteo da ga odbranim ali nijedna uvreda nija bila u kontekstu,posle si ti meni pod broj 2 stavio nesto sto mi se nije svidjalo ali sam u svakom slucaju preterao,iako je to kod nas jedan trend na pubu sa tom uzrecicom( sve ono pod CAPS),tako da nhf

sry za offtopic ali je vec ionako dovoljno unisten :)

Volim vas ja obojicu, aj manite se i vratite na pljuvanje nashe CS scene :D

Link to comment
Share on other sites

pravo je muchenje,ali i zadovoljstvo kada ne chitash rur nekih nedelju dana i onda zateknes ovakav topic prepun kilometarskih massivehate postova [;)]

@topic - jbg , vise srece drugi put ... i mozda(sigurno) treba sledeci put pruziti sansu nekoj drugoj masi....

@genome - neizvodljivo je jednom nedeljno organizovati tako nesto,a da to ispadne kvalitetno ... ali zasto da ne , svake 2-3 nedelje...4-6 ekipa,sigurno bi vodilo ka nekom napretku [:)]

arcade

rage

Link to comment
Share on other sites

Inache genome lupash, cs podforum rura =/= rur.

A ovo za lan nikada netje uspeti, jer svako tje natji neshto preche da radi.

Nishta onda Proto, aj svi da batalimo CS, jebo onda sve ovo ako ne mozemo da se skupimo barem jednom u 2 nedelje... Ako mislite da se igra ozbiljan kanter onda jedino tako mozemo na tome da radimo, ONLINE => nema shanse!!!!

mir mir mir niko nije kriv :D genome ja se tebe ne secam da si dolazio pre na rur kad si igrao u risku :D pa ako cak i jesi onda nisi primetio da je pre kao i sada na cs forumu bio hejt hejt i nista sem cistog hejta :D kao sto tebe psuju pre su psovali druge bla bla :D uvek je bilo isto ;) svi znamo da kanter budi ono najgore u ljudima ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

mir mir mir niko nije kriv :D genome ja se tebe ne secam da si dolazio pre na rur kad si igrao u risku :D pa ako cak i jesi onda nisi primetio da je pre kao i sada na cs forumu bio hejt hejt i nista sem cistog hejta :D kao sto tebe psuju pre su psovali druge bla bla :D uvek je bilo isto ;) svi znamo da kanter budi ono najgore u ljudima ;)

Kali brate, nisam imao net kad sam igrao u starom risku, uveo sam usrani net pre malo manje od godinu dana, nisam nikad igrao ni online cs...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...