Jump to content

Nation Cup


Kio

Recommended Posts

hahha Eli lobanja :D fleshe evo ti blejd AHHAHAHHA pa jbg kada je prodao babuncina koji ne zna ni gde ide :DD ae mozda se vidimo na lan partyu kod zekija ako budes dolazio moram da odem da vidim kako je sredio kazu da je vrh :)

Babun ima da ti nabije dlakavu i crvenu bulju u tu tvoju eskimsku glavu :Pp

Edited by mankind

klipiri klapari klap

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 312
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da li je neko chuo za FORCE ekipu? Pa likovi su kidali po mom kraju pre 7 godina kad nisu josh svi znali shta je mish i kad ekipe nisu ishle ni po periferijama grada, a ne po drugim gradovima da se takmiche u CS-u.

Smeshne su mi takve priche....

komentarisem bjeko, a nemoj ne mene ni blejda da stavljas u isti sesir sa tim idiotskim ekipama molim te, ipak smo tad bili neko i nesto... Nazalost prestali smo da igramo, pa smo sad tu gde jesmo... Al cinjenica je da masa ljudi ne zna nikoga iz tog vremena...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

komentarisem bjeko, a nemoj ne mene ni blejda da stavljas u isti sesir sa tim idiotskim ekipama molim te, ipak smo tad bili neko i nesto... Nazalost prestali smo da igramo, pa smo sad tu gde jesmo... Al cinjenica je da masa ljudi ne zna nikoga iz tog vremena...

Taj primer je chisto lupanje gluposti...

A jel znash ti nekog od tada iz Nisha na primer? Jel mozesh garantovati da likovi iz drugih gradova nisu mogli da vas pokidaju tad?

Poshteno mahom je BG imao petorku koja je pobedjivala sve, ali vi kad nabrajate samo pashaluk dolazi u obzir bez ostalih gradova. Mislim i sada je slichno tako, iako su se uslovi za igranje dosta promenili.

Smeshno je shto se danas javlja 101 lik sa svojom prichom kako je on nekada igrao CS da je sve gazio tj. svi su nekad bili najbolji... Otishao sam dosta van teme, genome nishta lichno naravno...

Link to comment
Share on other sites

Bjeko brate i ti se proseravas... koji ti moj smeta i da lik kaze da je bio profi gejmer (lol) u predhodnom zivotu... sta ja znam, igrao shkolice ili nesto. Znaci prvi fazon ako ti nisi igrao tad, ostavi se puhtanja u tudji repitj.

u ciji ti repitj sad "puhas"...

vazno da SiG sabija iliti NjupaSupa...

svako ima svoje misljenje ali nije ti ovo BA vec RS :)

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Ok, 11 strana je već, isprozivali ste se, ispričali sa starim drugarima, ugovorili par ferki, napljuvali sve živo, i ko na kraju ima najveći penis ? Ko je kubljao po kraju kada ljudi nisu ni čuli za kompjuterski miš ? Ko je najveći ol school? Ko je pipnuo HeatoNa za rame ? Jedan rezime za one koje mrze da čitaju, hvala. I darko n1.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vidi ga majstor... znam Bjeku dovoljno da mogu da mu kazem ovo bez da mi isfreakuje. A ti matori odshetaj i ostavi se h8a...

Misljenje bi bilo - ja mislim da nisi u pravu. Hejt bi bio - ajde odjebi retarde, uopste me ne poznajes.

biraj sta ti odgovara.

sad bi ti odgovorio ljudski ali ja biram 2.

NADUVAJ MI JAJA COBANE!

jedno je znati nekog licno a drugo proseravati se preko neta kao ti,a i ja tebe nisam uvredio u gore navedenom postu...

Link to comment
Share on other sites

Ok, 11 strana je već, isprozivali ste se, ispričali sa starim drugarima, ugovorili par ferki, napljuvali sve živo, i ko na kraju ima najveći penis ? Ko je kubljao po kraju kada ljudi nisu ni čuli za kompjuterski miš ? Ko je najveći ol school? Ko je pipnuo HeatoNa za rame ? Jedan rezime za one koje mrze da čitaju, hvala. I darko n1.

ja sam pisao u wc-u sa potijem zamisli!

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pricha se o domacim heatonima i pottijima i ostalim "shvedjanima"...koliko dugo svi igrate a i dalje ste tu gde jeste...tj niste se makli dalje od pochetka. no hard feelings sve ja vas volim da se razumemo <3, ali chinenichno stanje je takvo. videlo se to malo evrope, konkretno niko nishta nije toliko znachajno uradio u toj istoj evropi(chak i shto se uradilo nije se iskoristilo na adekvatan nachin za dalji napredak) da bi se vi sada prepucavali i pljuvali kao da se ne poznajete...shto je josh tuznije jer se poznajete jako dugo...

mozete da me mrzite, gotivite ne bitno...ali sa ovakvim ponashanjem i ovakvim nachinom razmishljanja, bolje radite neshto konstruktivnije za vashe zivote nego shto zgubidanite po cs-u i vatate se na sitne provokacije da bi na kraju svoje frustracije iskazali tj konkretno vashe realno mishljenje.

nije sramota skupiti ozbiljne ljude i poprichati o ovoj temi uz kafu/chaj/ bilo shta ne alkoholno i doci do jednostavnog reshenja vezano za bilo kakav napredak sa ovom drevnom igrom, btw chitam kao ovo je samo igra...onda sinovci domine, shah i mice pod ruku, suncokret, park, golubovi a ne da kenjate shto Biza, Kingor i ostali nisu osvojili Nation Cup!

svi ste beznachajni u mojim ochima do nekolicine ljudi koji se stvarno neshto trude da urade za tu istu repku i za tu istu scenu za koju svako ima rech pljuvanja a niko da kaze neki pametan predlog koji bi pomogao da se realizuje shto pre a pritom za boljitak iste.

ako ocete neke ozbiljne rezultate, pochnite ozbiljnije da shvatate ovu igru ili se makar ozbiljno zaebavajte.

zdrej

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

pricha se o domacim heatonima i pottijima i ostalim "shvedjanima"...koliko dugo svi igrate a i dalje ste tu gde jeste...tj niste se makli dalje od pochetka. no hard feelings sve ja vas volim da se razumemo <3, ali chinenichno stanje je takvo. videlo se to malo evrope, konkretno niko nishta nije toliko znachajno uradio u toj istoj evropi(chak i shto se uradilo nije se iskoristilo na adekvatan nachin za dalji napredak) da bi se vi sada prepucavali i pljuvali kao da se ne poznajete...shto je josh tuznije jer se poznajete jako dugo...

mozete da me mrzite, gotivite ne bitno...ali sa ovakvim ponashanjem i ovakvim nachinom razmishljanja, bolje radite neshto konstruktivnije za vashe zivote nego shto zgubidanite po cs-u i vatate se na sitne provokacije da bi na kraju svoje frustracije iskazali tj konkretno vashe realno mishljenje.

nije sramota skupiti ozbiljne ljude i poprichati o ovoj temi uz kafu/chaj/ bilo shta ne alkoholno i doci do jednostavnog reshenja vezano za bilo kakav napredak sa ovom drevnom igrom, btw chitam kao ovo je samo igra...onda sinovci domine, shah i mice pod ruku, suncokret, park, golubovi a ne da kenjate shto Biza, Kingor i ostali nisu osvojili Nation Cup!

svi ste beznachajni u mojim ochima do nekolicine ljudi koji se stvarno neshto trude da urade za tu istu repku i za tu istu scenu za koju svako ima rech pljuvanja a niko da kaze neki pametan predlog koji bi pomogao da se realizuje shto pre a pritom za boljitak iste.

ako ocete neke ozbiljne rezultate, pochnite ozbiljnije da shvatate ovu igru ili se makar ozbiljno zaebavajte.

zdrej

Nece niko da prihvati bilo kakav savet, jel sam postavio topic da se svake nedelje organizuje LAN party u KGB ili gde vec, sa 10-ak ekipa i da se svaki vikend svi tamo skupimo, zezamo blejimo i igramo brda kantera, tad mi je jedno 5 ekipa odgovorilo da bi igralo to, i nazalost samo su 2 iz beograda, sramota bre... Znaci 4um je pun h8era, i gomila ljudi pise po nekim svadjalackim topicima, a do pre ovog topica ja sam pitao moje ortake iz ekipe, sta se to desava sa rur-om, sto se nista pametno ne pise i sto samo 5-6 ljudi postuje na ruru, mislio sam da je stvarno puko rur. A evo, jedna tema gde se dvoje(mislim i na sebe u to dvoje) uvate rasprave, na neku bitnu temu, evo odma se javljaju kladionicari, prognozeri, a i ja sam lud sto sam pisao ovde, trebao sam decku da napisem PM i sve bi bilo cool, i dalje bi mislio da je RUR puko. E sad, Postavicu opet pitanje:

Da li ima zainteresovanih ekipa za neki LAN dogadjaj, koji bi organizovali svake nedelje, ili pak svake 2 nedelje, da se skupi bar 8 ekipa, ili vise sve jedno, da se igra ceo dan CS, ili celu noc, sve jedno. Da se malo radi na tome, da se izjednace malo te ekipe koje su kako god okrenes u top20 u srbiji, jel to problem jebeno izvesti, manje bi se pljuvali po 4umima, bolje bi se svi upoznali, cesce bi blejali zajedno... Podigli bi kolko tolko nivo kantera u srbiji...

Ako mislite da je ovo shit tema, i ako mislite da sam opet ispao bolid sto sam ovo pomenuo onda stvarno postoji neki problem kod ljudi u mozgu a ne kod mene... I samo vas molim da ne h8ujete ovo sto sam sad napisao, nego da mi realno odgovorite da li vas zanima tako nesto, pa da pocnemo da radimo na tome, da se porazgovara sa igraonama, da se vide uslovi i da se organizuje tako nesto svake nedelje...

sry na elaboratu, al morao sam da se raspisem, nista lose ovde nema... Pozzzzz!!!!

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...