Jump to content

Turninr u Novom Sadu, 17.01.2009


koshuta

Recommended Posts

@mare,

Ako te boli kurac zasto se onda mesas? i hoces li vec jednom odgovoriti na postavljeno pitanje ili ce da se pravis tosa?

nisam ti ja neko dete da mi prodajes "muda za bubrezi" sto bi rekli mi DEBILI iz Nisa

@para

Sa tobom sam zavrsio sto se tice ovog "kurtonisanja" necu vise da te brukam ovde. Samo sam hteo da ljudi vide kakvo si djubre (i kako vidim boli ih kurac, pa te cak i brane...) To se kaze: muzi sirotinju? jel da?

Sirotinja pamti.

Edited by GreedySerbian

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

komentari sa turnira? bacanje novcica da se vidi ko je prosao = gg... 4gl su ispali pederi jer su pristali na to, al bez obzira dobro igraju, svaka cast! namestili nam 4gl u polufinalu, jer su se bojali da igraju protiv nas (kosuta i viktard)... najbolje partije su bile nase vs 4gl, iako je bilo polufinale... mislim da u combi imaju repovi kosuta, valjda je glory sacuvao... a mi imamo u combi repove vs mayma (grupa) i mozda vs bokachina i drugara...

zao mi je samo sto nisam igrao protiv damketa :D

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Markovicu relaxiraj ne treba nam jos jedno prepucavanje na forumu ... opusteno

Kosuta ae uploaduj nashe polufinale obe partije imas na kompu pored onog radnikovog (tu je igrao matke aka. replay sejver) a ako ne mozes da nadjes (glupav) doci cu ja danas pa cu upload.

gg wp 4gl

Viktore videli smo koliko si dobar sa novcicem, predji na monopol mozda budes isto tako dobar i sa kockicama. Mozda cak bude trajalo vise od 20min partije finala :P

Evo vam full sta je bilo:

Prvi mec 4gl vs inf, 4gl dobija sa 2-0 i posle toga imaju pauzu, za to vreme igralo se 25cm vs MayM i 25cm dobija sa 2-0. Tad se nesto iskomplikovalo pa smo svi malo duze cekali jer je doslo do nesporazuma ko sa kim igra itd. I posle resenih nedoumica Boki&CO igraju vs MayM (dece) i deca ih dobijaju 2-0 sa imba taktikama :)) vredi gledati replayeve, pogotovo prvi :)

Posle toga 25cm rutinski dobija Boki&CO 1-0 i samim tim nije bilo potrebe da se igra druga partija jer su bile jasne pozicije u grupi. Wn je za to vreme u World-Netu dobio Inf sa 2-0 i odlukom da se ne gubi vreme bez razloga upotrebili smo svemocni novcic da bi se videlo ko ce biti prvi u drugoj grupi. Tako da na kraju grupe izgledaju ovako:

1.

25cm

MayM

Boki&CO

Thc

2.

Wn (tako novcic kaze)

4gl

Inf

Kur

Uz to da se Thc i Kur nisu pojavili iz nepoznatih razloga.

I dolazimo do polufinala

1. 25cm vs 4gl

2. Wn vs Maym

Wn rutinski dobija MayM (decu) koja su istrosila svoje taktike i snagu na partije u grupi i nisu mogli da odole odmornim world-netovcima koji su pomocu mocnog novcica izbegli 2-3 partije i sacuvali snagu i koncentraciju.

Sto se tice 25cm-4gl po meni, partije su bile zanimljive, pogotovo druga gde je bilo svega :) ali pogledajte replay pa cete videti sami ...

I tako dolazimo do finala 4gl vs Wn gde 4gl zavrsava obe partije u svoju korist pre nego sto je stigla da se odigra jedna partija za 3. mesto izmedju 25cm i MayM.

Tako da na kraju to izgleda ovako:

1. 4gl

2. Wn

3. 25cm

4. MayM

Sto se tice atmosfere i ostalog, bilo je opusteno, gledali smo dosta dobrih partija sa mnogo dobrih i zanimljivih poteza, drali se sa decom (BREJSERIIII) ali i protiv njih (ISECI NA FRONCLE) i malo trpali bokija i drugare po gejmerskoj osnovi al dobroooooo :D:D:D

Eto, toliko od mene :)

Edited by FrostTouch

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Markovicu relaxiraj ne treba nam jos jedno prepucavanje na forumu ... opusteno

Kosuta ae uploaduj nashe polufinale obe partije imas na kompu pored onog radnikovog (tu je igrao matke aka. replay sejver) a ako ne mozes da nadjes (glupav) doci cu ja danas pa cu upload.

gg wp 4gl

Viktore videli smo koliko si dobar sa novcicem, predji na monopol mozda budes isto tako dobar i sa kockicama. Mozda cak bude trajalo vise od 20min partije finala :P

ima uploadovano u tom "replay packu" nego je samo downloadable 10puta... :S

tako da kada odem do WN-a reuploadovacu , odavde ne mogu, jer ni ja nemam kuci replayeve

a ako si glupav, pa ne mozes da razumesh shta pricham, necu doci nigde, i necu nishta uraditi, jer ti tu nema pomoci.

komentari sa turnira? bacanje novcica da se vidi ko je prosao = gg... 4gl su ispali pederi jer su pristali na to, al bez obzira dobro igraju, svaka cast! namestili nam 4gl u polufinalu, jer su se bojali da igraju protiv nas (kosuta i viktard)... najbolje partije su bile nase vs 4gl, iako je bilo polufinale... mislim da u combi imaju repovi kosuta, valjda je glory sacuvao... a mi imamo u combi repove vs mayma (grupa) i mozda vs bokachina i drugara...

nije bilo da se vidi ko je prosao, vec ko je prvi u grupi da ne bi kretali josh 2 partije u ~6-7 jer su morali da krenu do 22:15 otprilike da stignu na voz

to sto ti je krivo jer su vam upali, pa ste ispali i igrali sa MaYMom od koga ste za malo izgubili za 3. meseto, nije razlog da lupetas gluposti po forumu, i niko ti ne daje za pravo da sam ocenjujes partije koje su bile najbolje a koje nisu, pogotovu ne svoje, jer znash ono "svaki ciga svoga konja hvali"

da se ne lazemo, niko im nije bio blizu, i realno su vas dobili sa 4 blinka u timu i to su im bili first itemi (warlock boots i blink, gg?) , tako su se samoubijali, napadali fontanu i sl.

This post has been edited by FrostTouch: Today, 14:40

edit se koristi ako hoces nesto u odgovoru da ispravis, ili ako jos niko nije postovao posle tebe, a ne kada neko postuje da onda napishesh josh duplo vishe "pre" toga

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

nije bilo da se vidi ko je prosao, vec ko je prvi u grupi da ne bi kretali josh 2 partije u ~6-7 jer su morali da krenu do 22:15 otprilike da stignu na voz

to sto ti je krivo jer su vam upali, pa ste ispali i igrali sa MaYMom od koga ste za malo izgubili za 3. meseto, nije razlog da lupetas gluposti po forumu, i niko ti ne daje za pravo da sam ocenjujes partije koje su bile najbolje a koje nisu, pogotovu ne svoje, jer znash ono "svaki ciga svoga konja hvali"

da se ne lazemo, niko im nije bio blizu, i realno su vas dobili sa 4 blinka u timu i to su im bili first itemi (warlock boots i blink, gg?) , tako su se samoubijali, napadali fontanu i sl.

Nas bar nije sabila vestica sa bazukom na nas buc i 2 grancice u 30. min :D

ali nema veze necu da se raspravljam

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

kosuta, oni su svi imali iteme, a partija se igrala 80 minuta... warlock je imao phase boots do kraja i onda kad su probili mid i jos neko vreme nakon toga su krenuli da kupuju blinkove... ali smo sigurno bili tezi protivnik nego vi... vas su dobili obe partije za 30 min, a nama je jedna trajala sat vremena, druga 1 i 20 tt... tako da nemoj da kenjas... btw da te pitam, ko je bacao novcic ti ili viktor? :D Ko je u stvari ovlascen za bacanje novcica?

a da, zaboravio sam, od mayma nikako nismo mogli da izgubimo, a onu jednu smo se sprdali i uzeli 4 carry heroja... sve ostale partije smo ih oprali...

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

evo ,reuploadovao sam i ubacio 3. partiju 25cm vs MaYM za 3. mesto

http://rapidshare.com/files/185454708/Replay_pack.rar

@ 25iq boys

ja stvarno ne znam zasto se vi toliko palikate, kada zadnji put kada smo igrali cw (kada je i jednima i drugima igrao ceo tim) dobili smo vas 2-0, kada ste se palili kada nas je bilo troje, pa ste prozivali da zovemo drugare preko garene da igramo, onda ste vas nabili tako lako, da ste se za malo raspali, i Jova (frosttouch) vam je bio opet izasao iz tima... a pre par dana (maksimalno ~5) smo vas dobili sa 4 igraca, ne 4 nasa +1 random , nego 3 nasa +1 random, s' tim da je buktop igrao sa 2 heroja, posto smo samo upalili drugi comp da vi ne bi srali kako necete da igrate 4v5 jer ste bolji i sl.... tako da sam na vasem mestu cutao bih

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Turniir je bio, kao i svaki drugi, sa mnogo nerviranja, panicenja ali i sa NAJVISE zabave. Mislim da su krajnji rezultati biti realni, bash kao sto bih i predpostavio pre turnira.

Zao mi je samo sto moj tim nije malo bolje odigrao ali sve u svemu od 9 ujutro do 00:00 cista zabava i zajebancija!

GG svima!

Link to comment
Share on other sites

evo ,reuploadovao sam i ubacio 3. partiju 25cm vs MaYM za 3. mesto

http://rapidshare.com/files/185454708/Replay_pack.rar

@ 25iq boys

ja stvarno ne znam zasto se vi toliko palikate, kada zadnji put kada smo igrali cw (kada je i jednima i drugima igrao ceo tim) dobili smo vas 2-0, kada ste se palili kada nas je bilo troje, pa ste prozivali da zovemo drugare preko garene da igramo, onda ste vas nabili tako lako, da ste se za malo raspali, i Jova (frosttouch) vam je bio opet izasao iz tima... a pre par dana (maksimalno ~5) smo vas dobili sa 4 igraca, ne 4 nasa +1 random , nego 3 nasa +1 random, s' tim da je buktop igrao sa 2 heroja, posto smo samo upalili drugi comp da vi ne bi srali kako necete da igrate 4v5 jer ste bolji i sl.... tako da sam na vasem mestu cutao bih

sta lupas ti kosuta? Nabijate nas kad mi uzmemo da isprobavamo neke pikove i kad se zajebavamo... a toliko smo vas puta pobedili da ste skoro plakali!!! nabijemo vas 2 partije i vi se raspadnete, jedan krene kanter da igra, ti odes na garenu, tesha allstars partije, a viktor pocne ladder da igra... svaka cast za to 3+1, nama je igrao rage i jos smo imali butchera (on ga je i igrao jer nije hteo nista drugo)... tako da smo i mi igrali 3+1 tt... jova nikada nije izasao iz tima niti je bio izbacen, ako ne znas detalje, nemoj se mesati u to...

nvm sve to, samo kazem, to sto ste "bacali novcic" je bilo pederski, svi znamo da bi 4gl bio 1 u njihovoj grupi, kao i mi u nasoj... dalje mozes zakljuciti da bi mi igrali protiv vas u polufinalu, a ne protiv 4gl... a onda vi verovatno ne bi do finala ni dosli tt

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

ajde mi onda reci, kada me vec vuces za jezik, kada ste vi to nas nabijali, pre koliko meseci, i koga to, random ljude koji se skupe u wn-u a vi vezbali kao neki clan ? brate ja se time stvarno ne bih hvalio, a to da ste igrali 3+1 kako je to moguce, jer igralo je vas 4 +rage, koji uopste nije los, bar ne toliko, kada ste nas nabili, da smo bili u full sastavu, ili baram igrali sa normalnim random ljudima, pobedio si nas kada nam je igrao jojeb koji pravi dk-a arcane ring i ima ga u 25. min (arcane ring kao prvi item, bez flaskova granchica ili bilo cega slichnog)

Jova je bio izasao iz tima, tako da ne lupetaj jer ste ga prozivali da ne radi nista, a on je tebi govorio da ti skrnavish jer odesh sa wl i farmujesh shumu, daju ti pl, ne napravish nishta za celu partiju a farmujesh svo vreme, onda si ti kukao kako ti oni pushuju lanove pa te "ostave da farmujesh" iliti drugim rechima, da bio je izashao i da za malo ste se raspali, tako da ne lupaj.

Link to comment
Share on other sites

da nije bilo novcica mi bi predali mec da bi se turnir sto pre zavrsio da bi stigli na voz, ne vidim sta je tu problem? a u ostalom protiv vas je igrao bigfill koji je dosao da gleda turnir, posto gordan nije bio u stanju da igra, ali ne vidim sto je bilo sta od toga toliko bitno da se vi sada prepucavate oko toga na forumu... poceo je eedc idite vidite brackete dao sam vam seed, i uzivajte.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Realno je da smo mi međusobno trebali da igramo polufinale wNet vs 25cm. Jer je srs/4gl najbolji trenutno vi ih ne bi pobedili u grupi kao što ste videli i u finalu.

Oke je to što ste hteli da uštedite vreme, ali vi bez mene ne možete da pobedite 25cm,a ako ja još igram s'njima onda još teže.

Viktor i Tešass +- lepi Damke ne mogu da nas pobede...

A poslednji put kada smo ih pobedili ja sam igrao s'vama.

@ Jova

Idi do katakombi pa upload-uj naše repove na rapid share-u, Matake je sačuvao svaki rep full name.

Link to comment
Share on other sites

Shaki nemoj laskati sebi, nisi toliko dobar, nekada si bio, a juche si relano radio gluposti, tipa bacish orb sa puckom a riki ima cloud up, i ti uskochish ravno u cloud gg ?

nekada stvarno znash da odigrash dobro, npr sa lanayom i ponekad sa chenom, ali kad useresh, useresh ceo game....

ps. ja bar imam obraz i nisam otishao u drugi tim i pitao ih da li mogu da im budem 6.

ps 2. tu 4v5 smo ih nabili bez tebe shamane, i to sa MaYM.dexom, znachi nije nas bilo ni 4, ili, drugim recima, bez tebe nam je lakshe [xx(]

about prozivanje, ne znam stvarno shto svi glumite internet hulkove i prepucavate se k'o deca, i ne znam shto se ja zapravo upushtam u dalje diskusije sa vama realno, ti matori, ako imash nekih problema, dodji pa mi to reci, zhivimo blizu, bar to nije problem

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

kosuta tebi sam vec reko sve, al treba i ostali da znaju kako ste dosli do finala, zato ovde postujem. rage je solidan igrac ALI NECE DA IGRA NI WARLOCKA NI TIDE-A NITI BILO STA STO NAM TREBA! a nabijali smo stalno vas full sastav, sta vise, nama nije cesto jova igrao, ili je kasnio, pa smo uzimali random igrace... i nemoj da se pretvaras kao "kad ste vi nas pobedili" kad dobro znas da smo vas stalno nabijali... Mare problem je u tome sto biste vi bili prvi u grupi i ne biste igrali vs nas polufinale... al ae nvm... opaaa konacno eedc :D

ae kosuta necemo spamovati vise, bar ja necu posle ovog posta...

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

a i bilo je vreme da shvatish koliko dete ispadash postujuci whine postove zbog toga shto ste upali sa 4gl da igrate, a tek ni da ne pominjem to shto se i dalje hvalish kako ste nabijali random 5 ljudi koji u to vreme nisu igrali atkivno dotu, a vi ste vezbali kao clan, gg

to je to od mene na tu temu

Link to comment
Share on other sites

Realno je da smo mi međusobno trebali da igramo polufinale wNet vs 25cm. Jer je srs/4gl najbolji trenutno vi ih ne bi pobedili u grupi kao što ste videli i u finalu.

Oke je to što ste hteli da uštedite vreme, ali vi bez mene ne možete da pobedite 25cm,a ako ja još igram s'njima onda još teže.

Viktor i Tešass +- lepi Damke ne mogu da nas pobede...

A poslednji put kada smo ih pobedili ja sam igrao s'vama.

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahh

a kad procitam sve ovo no lajfersko proseravanje zaista mi zao sto nisam igrao vs 25cm.

Al da znate ako ikada budemo igrali uzecu Razora.

4gl.Viske has left the building.

brusli.png

<Dakilence> god of fog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...