Jump to content

Turninr u Novom Sadu, 17.01.2009


koshuta

Recommended Posts

  • Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

para ako ja pocnem da pricam saznace ljudi ko si ti u stvari

ustvari vec znaju,samo ti ne znas vec izgleda

prosli topic izbila opsta svadja zbog tebe,gde su prognoze bile sve tacne slepcu jedan ortodoxni

i druga stvar ja na turu nisam ni doso u farmericama nego u trenerkama Oo

mada ako mi pozajmis ona 5 soma sto si dipio vamo mozda i kupim neke nove farmerice,dobra ti ideja

aj sad da te ne cujem a ne daj boze tek vidim

Link to comment
Share on other sites

Lw otkazao, ali prijavili se bokachino & drugari xD

grupe su izvuchene pred predstavnicima iz tima 25cm i maym

josh jednom da pocetim, turnir pochinje u 10:00 kashnjene ce se tolerisati u granicama normale

i josh jedna mala izmena... prvo mesto nece biti 60% nego 55% da bi radnici dobili 5%

Znachi nagrade su sledece

1. 55% od uplata

2. 30% od uplata

3. 10% od uplata

1.

worldnet

kur

2.

maym

bokachino & drugari

3.

4gl/srs mix

Vrbasani

4.

25iq

thc

3 partije se igra (2-0 ili 2-1) jednom first pick ima jedna ekipa, drugi put druga, ako bude trece partije tu ide random

u sluchaju da recimo neka ekipa pobedi sve sa 2-0 to je to 6 partija, s' tim da ce igrati 20 ljudi u isto vreme, tj 4 ekipe, znachi tur predpostavjlam da ce trajati ~10ak sati, 2+- shto je po meni ok, nadam se da niko vishe nece ispaliti i da ce biti sve ok.... zz

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

@ mare,

Od svih nas debila sa ove internet dota scene JA I TOMA DEFINITIVNO NE MOZEMO BITI NAJVECI

Ali ako si rasplozen za diskusiju mozes lepo da objanis zasto smo to ja i toma debili ili sta vec. Svaki put kada sam nesto rekao,pricao sam to na osnovu nekih cinjenica. Nikog nisam prozivao onako "for fun". znas da nemam nista ni protiv koga (posebno protiv vas iz 4gl) samo mrzim kada me nekao pravi na budalu. Isto vazi i za tomu

A sada mi reci cime sam ja zasluzio od tebe takav disrespect i takva sranja na nas racun?

Ako budes naso nesto normalno da mi kazes, to obrazlozi i plz bez nekih arogantnih odgovora tipa "daj ff, spamujete forum bezveze" itd

pozdrav

PS: kakve su vesti sa turnira

greetz

[441568395.png

Link to comment
Share on other sites

usled sugestija za vreme turnira, prva i treca grupa se spajaju u 1. i druga i cetvrta se spajaju u 2.

Dajte neki izvestaj sta su rezultati ili jos bolje grupe kako izgledaju.....hf

evo samo za tebe da ti bude lakse da procitas :)

inf ispao, mi sa 4gl bacali novcic za prvo mesto u grupi da ne smaramo, 25cm prvi kod njih u grupi, MaYM drugi, sada krecemo 4gl vs 25cm i wn vs MaYM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...