Jump to content

gold selleri ujedinite se!


Bestwowaccounts.com

Recommended Posts

brate kurac moj cu da aktiviram kad u opticaju imam 87 hiljada golda od kojih ti i josh jedna lik imate po 40 hiljada... svi ovi koji su naprdeli kako farmuju milione su misteriozno nestali...

znam da se ne odnosi na mene posto sam napisao da nisam gold seller... takodje znam da je moj acc siguran u tvojim rukama sto se tice tebe... pretpostavimo da hocu da prodam gold i da ti dam user/pass i da obavis transfer sa likom koji je na mom acc-u... ako kinezi saznaju za to a mogu da saznaju kao sto sam i ja trackovao njih milion puta, kupice vanilu za 5 evra, ugovorice deal, zavrsice transakciju, prijavice GM-u... dobicemo i oni i ja perma ban... oni su potrosili 5 evra za acc i 10 evra za gold, a toliko ce zaraditi za 2h koje ja necu biti online u jednom danu (neto naravno)... ja cu dobiti 10 evra, a izgubicu 100 dana play time-a... tako ja gledam na ideju o tome da se transakcije vrse sa acc-a na kome je neciji main... nije flame samo dobronamerna opaska... znam sta pricam posto je trebalo banovati jc-ere sa talnivarr-a, a ne likove lvl jedan kojima je bolje da uzmu vanilu za 5evra i dobiju mesec dana "igranja" dzabe nego da rizikuju da im padne zeleno gearovani lik koji ima nabudzenu profesiju za stvaranje golda...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kinezi ce da daju po 15e za svakog ko im je konkurencija? Cisto sumnjam...

Imali smo Sarma i ja prilike da pricamo sa farmerom koji je bio vrlo poznat na nasem serveru. Ne bi verovao kolika konkurencija vlada izmedju njih. Mi smo ovog naseg ostavili bez posla nakon meseci ljute borbe na razlicite nacine. Doduse nije saznao ko ga je upropastio, pa se posle nekoliko dana vratio na server iscimao Sarmu i dao mu imena svih farmera koje on zna sa upozorenjem da se cuvamo istih zbog "....".

Ne bih ja potcenjivao Sarminu logiku uopste. Ja bih na prvom mestu dao 15 evra za svaki "kill" na serveru ako procenim da ce gubici zbog prisustva istog biti veci od 15 evra. Ekonomija :)

S druge strane, nebra ima dosta dobru reputaciju za koju verujem da je opravdana tako da bih imao poverenja u ono sto on radi.

Link to comment
Share on other sites

Kinezi ce da daju po 15e za svakog ko im je konkurencija? Cisto sumnjam...

... barcas je odgovorio... kucam post 2 sata, jebalo me pecanje i idioti koji te gankuju dok imas equipovan fishing poll za vreme fishing contesta... %Y$^%$^$& :)

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

slazem se sa sarmom a verovano i vecina drugih sa kojima si imao kontakta

100 + dana played da se baci u vodu.

od pocetka mi se nije svidela ideja da prodajes golde sa nasih acc

verujem da je to razlog zasto ti ljudi nisu dali pass

kazem josh jedno nisi ti problem da ti se neveruje nego cinjenica da su acc ugrozeni samom trgovinom.

poz

Edited by dessa
Link to comment
Share on other sites

nije stvar u davanju passa stvar je u tome da su mi se javila ukupno 4 coveka do ovog trenutka... a na ovom threadu njih 50 se prijavilo kao selleri i sad svi se zavukli u rupe i cute... dessa panta manowar i marrko se javili a s 4 choveka ne mogu da snabdevam :/

ne bi to bio javni sajt da moze bilo ko da kupi kao sto sam rekao vec postoje ljudi koji su od mene kupili 2-3-5 i vishe akaunta i hoce golde da kupuju verujem da bi njihove potrebe pokrile "domacu proizvodnju" tako da se nebi petljali s kinezima

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...