Jump to content

SOE online liga Vol.I


Nelly

Recommended Posts

SoE Liga 2008/2009. Vol. I

sponsored by KGB E SPORTS

www.stateofeast.com

Prijave:

Prijave za SoE Ligu ce trajati do 31.12.2008 i posle prijava ide 2-3 dana odmora tj. pauze dok se svi otrezne i dok se klanovi poredjaju po grupama.

Sistem takmicenja:

Broj ekipa na turniru je 32. Igra se u 4 grupe po 8 ekipa. Prva 2 tima idu dalje. Za pobedu se dobija 3 boda za poraz 0, za neresen ishod 1 bod. Ukoliko bude manje od 32 klana bice knock out sistem i tada ce u igri ostati 16 klanova.

Mape:

1. Kolo: de_nuke

2. Kolo: de_inferno

3. Kolo: de_dust2

4. Kolo: de_train

5. Kolo: de_clan1_mill

6. Kolo: de_tuscan

7. Kolo: Jos odlucujemo

1/4 Finala: : Prva mapa: de_tuscan, drugu mapu bira ekipa porazena u prvoj mapi.

1/2 Finale: : Prva mapa: de_nuke, drugu mapu bira ekipa porazena u prvoj mapi.

FINALE: : Prva mapa: de_dust2, drugu mapu bira ekipa porazena u prvoj mapi.

CW server & Password: soecw

1. SoE CW : 212.200.163.180:25015

2. SoE CW :bitje edit za ovaj IP

Kontakt: teodul@verat.net & hitman.sr@hotmail.com

informacije : www.stateofeast.com

Edited by Nelly
Link to comment
Share on other sites

ali 32.12 i 2009 : ))) joooj Božeee

Zezno se coe`k sta sad... Boze moj! Nego Momci, stavite neku malo bolju nagradu, i prijavice vam se mnogo MID SKILL ekipa, al nisam bas video da se iko jaci prijavio... Stavite bar webhosting... Masa njih bi htela svoj sajt, izdvojte toliko love za to... to vam je moj savet, ja cu da vidim sa mojima da igramo, cisto iz razloga sto sam dobar sa Teodulom... tako da, gl sa organizacijom, poslusajte me i bice bolje!!! [8D]

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

^kako ti covece lupetas,to je strasno.

prvo,odigraj par mixeva preko neta vs MID SKILL ekipa,da bi naucio koga kako da zoves.Drugo,daj mi JEDNU jacu ekipu kod nas koja ce igrati za webhosting?Koga boli kara za to...A TVOJA ULTRAHEATONHIGHSKILLED ekipa ce se prijaviti iz kurtoazije,jer si dobar sa orgom...Hvala ti sto im cinis uslugu!

Mislim,moras da razumes...nemam ja nista protiv tebe,nemam pik na tebe ili slicno,nego jednostavno previse kenjas.A nisi neki klinac kom bi to moglo da se "oprosti"...Pozitivno razmisljas,sve je to kul,ali daj malo razmisli pre nego sto bilo sta napises.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

^kako ti covece lupetas,to je strasno.

prvo,odigraj par mixeva preko neta vs MID SKILL ekipa,da bi naucio koga kako da zoves.Drugo,daj mi JEDNU jacu ekipu kod nas koja ce igrati za webhosting?Koga boli kara za to...A TVOJA ULTRAHEATONHIGHSKILLED ekipa ce se prijaviti iz kurtoazije,jer si dobar sa orgom...Hvala ti sto im cinis uslugu!

Mislim,moras da razumes...nemam ja nista protiv tebe,nemam pik na tebe ili slicno,nego jednostavno previse kenjas.A nisi neki klinac kom bi to moglo da se "oprosti"...Pozitivno razmisljas,sve je to kul,ali daj malo razmisli pre nego sto bilo sta napises.

A sta tebe decko boli kara zasto cu ja mozda da se prijavim tamo, ja se ne glupiram u vezi nagrada kao masa ekipa, uzgred, vrati par strana u nazad da vidis kakve su ekipe igrale RISK ligu za CESTITAMO na kraju, nismo obezbedili nikakve nagrade, Svaki mec se odigrao, mozda su 5-6 odlozeni za celu ligu, a skupili smo 64 ekipe, imali smo 117 prijava, znas sta, ja dobro pazim sta pisem jel sam uracunljiva osoba, tako da mi je malo bezveze kad pricas tako o meni... AL chill, tolerantan sam skroz... moja ULTRAHITONHIGH ekipa oce da igra sto vise kantera, isprozivase nas svi za onaj TeamWorks sto im u 2 meca nismo uzeli ni jednu partiju, a pogledaj na EXDG kakve ekipe su gubile sa 16-2,3,4... Tako da lesko molim te, batali me tih neumesnih komentara, hvala bogu ni ja nemam nista protiv tebe, naravno... Al brate, zipa loma kad nesto hoces da mi kazes... PEACE BRO...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

hahaahahahahahahahahaahah

jedan prozivka, pa jedno uvlachenje, jedna prozivka pa jedno uvlachenje

KO JE JACHI BRE?! CHILL PPL!

Dominus, mislim da je glupo zamerati se nekom preko neta, a? Sta ti kazes na to... Prvo ne znamo se, drugo 100% cemo se negde sresti, i sta onda???

Aj uzivaj, nisam u fazonu kao vi klinci da mi je ceo zivot u spidu i da samo gledam kome da jebem mater, to je bilo davno...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

BRATE SVI SE MI SHALIMO ZAR NISI SKONTAO DO SAD :(((((((

Kapiram brate, nisam panglu... NEGO BRATE, KAD MI DJEDO KLI, PA MI ZEKA, SHA TI TU RESHSE... OVO ONO!!! Brate, kapiras... Ma odlepio sam i ja totalno, aj chill samo, pa se h8-ujemo posle, LOLCHINA!!!! [:D]

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...