Jump to content

WTT NE Druid


Lunat1x

Recommended Posts

Imam druida na Frostmane alliance. 76ti level ima rested xp bar do lvl 77 1/2. Ima oko 1500 achievmente poena. trenutni spec je boomkin sa 960 spell powera.

Oko 800golda na sebi. Profije skinning 450. Mining 435

Menjam za: Sve klase dolaze u obzir sem druida i warlocka ali mora biti na Frostmane, nebitno dal je horde il Ally.

Moj account je uplacen jos mesec dana pa bi bilo lepo da i vas bude uplacen. Imam sve podatke accounta

edit da ne bumpujem:

Druid je sada level 77 ima oko 1.7k achievment poena i the Explorer titulu i tabard. Full rested xp do 78 najmanje.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

+reputation

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ako hoces da se menjamo imam ja Maga i Druida 70 lvl + 35 lvl pala.

mage je extra girovan mislim za TBC je bio... 472 ressi 920 spell power...

A druid nista posebno tek dingovan... Neam Wotlk. acc uplacen do 15 januara imam sve podatke. I nijedan char nije na frostmane.

Mage je na sylvanasu a druid je na Xaviusu.

Mage UD, druid NE.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

ja bi se menjo za troll priesta na frostmane je neam wotlk lvl 69 je i mogu ti doplatiti ako oces acc nije uplacen.prvi sam vlasnik imam sve podatke nikad acc nije hakovan. imam tamo puno drugova golde ti mogu poslati jedno 1k ili 2.mogu ti doplatiti 1000 din jbg neam vise i to ti javi se na broj ako hoces 062 819 4570

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...