Jump to content

Jel bi imalo interesovanih ekipa


Lunat1x

Recommended Posts

Ovako planiramo veliki turnir sledece godine u Kosovo tacnije u Pristini (verovatno u Martu). Bice sponzor HP i jos velikih firma ovdje pa me interesuje dal bi imali interesovanih ekipa da iz Srbije da dodju.

100% ce vam biti osiguran smestaj, hrana + bezbednost od Strane KFOR-a i strane policije. Vec par godina redom nam dolaze ekipe iz MKD (i sabijaju nas xD) nikad nisu imali probleme mozete ih slobodno pitat.

Nagrade u turnire ce verovatno biti 3000+ eura za prvo mesto a bice jos nagrada za 2-5 mesta verovatno oko 1500-2000 eura. Igrat ce se u sportskim salama 90% il u jednu salu ovde za neke glupe opere i koncerte.

Sponzori su interesovani da bude sto vise ekipa iz Balkana. Ako ima mnogo interesovanih bice sigurno 64 ekipa prvo u fazi grupa pa posle ce se igrati Winner/Loser sistem sa SEEDS (koji ce biti uzeti od rezultata iz grupa).

p.s Politiku na stranu boli mene qrac za sva ova desavanja sada. Pitam vas cisto iz GAMING aspekta tako da bih vas zamolio da ostavite politiku za druge topice.

Hvala unapred.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ozbiljno, kako garantujete da neko ko čuje da igrači pričaju srpski neće doći i odlomiti im stolicu o glavu?

Sala gde ce se igrati bice obezbedjena od strane KFORA kao sto sam reko i Eulex policije. Niko nece moci ni doci blizu igraca sem admina i sudije turnira.

Ja totalno razumem da je sigurnost problem. Mi ko sto sam vam reko vec par godina invajtujemo makedonce da igraju i nikad nisu imali problema iako su dobili skoro sve turnire.

Mi smo htjeli doci u BG pre nekoliko godina. VUK iz foruma nam garantovao sigurnost al jbg bili smo mladi. Sad verujem da je situacija malo drugacije. Ljude u Pristini ne interesuje mnogo politika. Imas grupe glumaca koji redovno dolaze iz Srbije ovde po festivalima itd.

Zato sam i otvorio ovaj topic da vidim jel interesuje nekoga da dodje.

Link to comment
Share on other sites

Ima li taj vaš event možda neku svoju web prezentaciju ili nešto slično gde se može naći više informacija? Ako ne za ovaj turnir onda sa ranijih.

Kapiram da je dosta ljudi zainteresovano za svaki veliki turnir koji se dešava u regionu, što ne znači da će doći sigurno (sigurnost / novčana situacija), ali su informacije dosta šture.

Link to comment
Share on other sites

Nemamo svoju stranicu trenutno. Al bice pocetkom Februara sve informacije posto ce tad poceti i registracija i sve. Ako sve ide kako treba bice duze raportaze o ovome u nasim TV stanicama. Ovo je prvi turnir inace ga organizuje jedna TV Stanica koja prolazi od Online TV na normlanu TV stanicu pa zbog toga hoce da promovisu malo. Takodje jedan od nasih ISP planira da izbaci na trg GAMING paketu i da je promovise u istom turniru.

Mali broj ljudi zna o ovom turniru u Kosovo. Nas cilj je da ima sto vise ekipe iz van Kosova da bude international tournament. Vjerujem da ce biti dosta ekipa iz Makedonije.

Bilo bi extra ako bi dosle i ekipe iz Srbije.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

Brate, to ce biti da kazem ne izvodljivo, prvo, i da kazem da ce neke ekipe krenuti iz srbije, mogu biti zaustavljene na KZB-u od strane siptara i da budu vracene, drugo, i da neko uspe da prodje, ja se bas i ne uzdam nesto u zastitu kfor-a i eulex-a... pokazali su se oni kakvi su cuvari... trece, sta ako neka od nasih ekipa bude osvojila turnir, recimo uzmemo sva tri mesta, to je oko 8 hiljada evra kako si ti napisao, nebi ja sa tim parama u dzepu isao ni po srbiji a ne po kosovu, cetvrto, ne bojim se ja da ce mi neko olupati stolicu o glavu i da ce siptari prozivati, nego se bojim da nama ne proradi ono srpsko u sebi pa da mi napravimo incident, sta da radim ako zaglavimo tamo u neku od onih pandurskih stanica gde sve vrvi od albanaca... Nije ti druze situacija u zemlji takva da mozemo da se skupimo svi tamo i da se zezamo i da ne razmisljamo o nacionalnosti... ne mogu da se iskuliram kad znam sta su sve radili mom narodu...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Brate, to ce biti da kazem ne izvodljivo, prvo, i da kazem da ce neke ekipe krenuti iz srbije, mogu biti zaustavljene na KZB-u od strane siptara i da budu vracene, drugo, i da neko uspe da prodje, ja se bas i ne uzdam nesto u zastitu kfor-a i eulex-a... pokazali su se oni kakvi su cuvari... trece, sta ako neka od nasih ekipa bude osvojila turnir, recimo uzmemo sva tri mesta, to je oko 8 hiljada evra kako si ti napisao, nebi ja sa tim parama u dzepu isao ni po srbiji a ne po kosovu, cetvrto, ne bojim se ja da ce mi neko olupati stolicu o glavu i da ce siptari prozivati, nego se bojim da nama ne proradi ono srpsko u sebi pa da mi napravimo incident, sta da radim ako zaglavimo tamo u neku od onih pandurskih stanica gde sve vrvi od albanaca... Nije ti druze situacija u zemlji takva da mozemo da se skupimo svi tamo i da se zezamo i da ne razmisljamo o nacionalnosti... ne mogu da se iskuliram kad znam sta su sve radili mom narodu...

Realno, u pravu si. Sve se to moze desiti u NAJGOREM slucaju. Zato sam i otvorio topic da vidim jel bi imalo zainteresovanih da dodju. Nama (tj albancima) ne bi odgovaralo nikako da se nekom Srbinu desi nesto u sred Kosova. Ovde pricamo o ESPORT aj da je fudbal pa ima huligana itd.

Ako bude zainteresovanih mi cemo se potruditi da sve bude 100% sigurno za njih.

prvo ekipe iz srbije :) mislim i kosmet je srbija tako da je i ekipa sa kosmeta srpska, a drugo zvuci zanimljivo, samo nije nesto preterano obezbedjenje kfora i eulex-a koji jos formalno i ne postoji :)

Istina je da Eulex jos ne postoji formalno. Iako ne postoji tu je internacionalna policija. Kad vec pocne oficijalno organizovanje turnira ja cu se potruditi da se lideri zainteresovanih ekipa kontaktiraju od strane policije.

Jos jednu stvar bih hteo da vas informisem. Sad kad se Eulex smesti u Kosovu Srbi ce imati svoju policiju. Tako da verujem da su oni veliki + za vas i da oni zajedno sa KFOR bi mogli da obezbede sve.

Ako niste sigurni ni u vasu policiju onda jbg nema drugog resenja. Ima ovde i Ruski KFOR pa bi i oni pomogli mislim da bi to bilo dovoljno.

Edited by Lunat1x
Link to comment
Share on other sites

Sala gde ce se igrati bice obezbedjena od strane KFORA kao sto sam reko i Eulex policije. Niko nece moci ni doci blizu igraca sem admina i sudije turnira.

Ja totalno razumem da je sigurnost problem. Mi ko sto sam vam reko vec par godina invajtujemo makedonce da igraju i nikad nisu imali problema iako su dobili skoro sve turnire.

Mi smo htjeli doci u BG pre nekoliko godina. VUK iz foruma nam garantovao sigurnost al jbg bili smo mladi. Sad verujem da je situacija malo drugacije. Ljude u Pristini ne interesuje mnogo politika. Imas grupe glumaca koji redovno dolaze iz Srbije ovde po festivalima itd.

Zato sam i otvorio ovaj topic da vidim jel interesuje nekoga da dodje.

brate, lud sam, otisao bi svuda. ali da me KFOR cuva ne smem ~

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

@sale

istina

ovo mene zanima....

Smestaj ce biti placen za ekipe koje nisu s'Kosova. Spavace te u jednom od 2-3 hotela ovde. Nemogu reci sigurno ime hotela posto smo jos u kontaktu s'njima oko cena posto ocekujemo 10+ ekipa sa strane pa bi bilo lepo da svi budu u jednom hotelu zbog druzenja itd.

Link to comment
Share on other sites

Ovako planiramo veliki turnir sledece godine u Kosovo tacnije u Pristini

Bilo bi extra ako bi dosle i ekipe iz Srbije.

Doso baja na forum i krenuo da govori kako kosovo nije srpsko wtf ? oO kako niko ne izvaljuje da lik pljuje srbiju i ono sto pripada srbiji kosovo ce uvek biti srpsko necete vi biti jos mnogo biti tamo...

Ja sam poreklom iz Pristine i necu da dozvolim da neki tamo siptar krene da prosipa pricu po forumu kako je pristina albanska itd itd...

Zamolio bih moderatora ili admina da zatvori topic...

A za turnir ako ti i dodje neka srpska ekipa bice sranja 100% tu kfor ne moze nista pomoci...

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Ovo vec pocelo da izlazi iz kontrole. Moderatori mogu zatvoriti topic ako ima interesovanih ekipa posaljite PM za informacije itd.

Ovo je CS deo foruma, ne bih da se gaming topic pretvori u politicki.

Vidim da si ti decko bas uporan da prozivas ALO SINE BRE KAKO NE POLITICKI KAD SERESH OVDE I ZAJEBAVASH SRBE KAKO KOSOVO NIJE NASE KAO STO SAM MALOPRE NAVEO PRVO PAZI STA PISES A ONDA KASNIJE SERI STA OCES !

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Makedonci su za nezavisno kosovo,sto bi njima bio problem da dodju ?! Nece njih siptari ne boj se ...

U pravu si tu. Al dolazili su i pre toga al ipak situacija je drugacija.

Ja sam optimista, hocu da gaming u Balkani ide jedan korak napred. Ko je interesovan ko sto reko preko PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...