Jump to content

CB NATION CUP i guess:D


sevaj

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma nek se prijavi ko hoce to je iovako formalnost.

Samo nek se repke dobro izaberu i nek vezbaju.

Ne gubite vreme na gluposti.

Ta osoba treba samo da ima vremena i da je savesna.

That's it

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

hamla je lose org wcg ali na greskama se uci, on se bar iscimao max... kao i vi svi indijanci sto pljujete kobricu, da vidim vas da napravite tur od 12 ekipa!! mozda je on indijanac kao lik i dbl sto je navijao za bugare, ne znam ne ulazim u to ali je organizovao tur sa 10000din i 2 strane ekipe...kome se nesvidja da sedi jedno preko puta drugih mars na dreamhack pro gejmeri!!

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

jedina stvar koja moze da me iznervira u vezi repke je ta ravnodusnost koje sve vise ima kod nas u svakom pogledu!! sto se mene tice moze da igra ko hoce ali ne moze da igra onaj koga boli kurac za to!! ne znam kako da nazovem tu nasu ravnodusnost, pogledajte sramotu na doceku ane ivanovic devojka osvojila gren slem a na doceku bilo dve hiljade blagotelecih faca!! da je ivan ljubicic osvojio gren slem, ili neki crnogorac pa sve bi gorelo slavilo bi se 26 dana!! u toj malodusnosti je nas problem, zato nas svi i jebu a ne pitaju!!

Edited by DYLE
Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

jedina stvar koja moze da me iznervira u vezi repke je ta ravnodusnost koje sve vise ima kod nas u svakom pogledu!! sto se mene tice moze da igra ko hoce ali ne moze da igra onaj koga boli kurac za to!! ne znam kako da nazovem tu nasu ravnodusnost, pogledajte sramotu na doceku ane ivanovic devojka osvojila gren slem a na doceku bilo dve hiljade blagotelecih faca!! da je ivan ljubicic osvojio gren slem, ili neki crnogorac pa sve bi gorelo slavilo bi se 26 dana!! u toj malodusnosti je nas problem, zato nas svi i jebu a ne pitaju!!

dajte choveku shta zeli, objasnio.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...