Jump to content

TURNIR U NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

xD ludi damke :D cujem se ja sa viktorom, bice turnir 100%, ali nece biti 20og nego 26-27 ILI tek negde u januaru... Viktor se ne javlja, nema net kuci, a u igraonicu vise ne dolazi posto ne mogu da nas pobede u doti, pa su rekli da nece ni igrati na turniru :D

olololol znaci nema nista od tura [zvajz]

GG no re :S

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja cuo Viktor (Poznatiji kao SilenciOo) se zajedno sa svojom ekipom okrenuo profesionalnom monopolu sa nadom da ce biti zanimljivije nego dota. Ali na nasu srecu organizovace turnir tako da bolje bi vam bilo da se prijavljujete pa da se druzimo tog 26/27 ili kog vec datuma.

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

ae jovo dosta vise nemoj da spamujes !!! xD i on je poznatiji kao pastir nego kao SilenciOo... to za monopol sam i ja nesto cuo... njegove tacnije reci su bile "okrecemo se profesionalnom igranju monopola posto su nam juniori (25cm) objasnili na dota nightu i povredili su nas gamerska osecanja"...

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Jovo i Stefane(matori), kontam ja da je vama sada sve to zanimljivo, naucili ste da postujete pa bi da se shalite i prosipate gamerski humor, ali dosta je bilo(prolivi ste).. Morate da naucite sta je humor u real lifeu, npr u igraonici bar ako vec nigde drugde ne idete. Sveti Nikola pomera turnir za ili 27.12. ili 9.1. Nekoliko ekipa se prijavilo meni licno, posto ne znaju za klanrur(sto je i bolje jer kontam da bi smarali kao ova dva noba[jova i matori]). Sada demant:

1)Naravno da ne mogu u lanu da vas pobedim kada igram sa ljudima koji nedeljno odigraju 4 dote za razliku od vas koji ste doti posvetili zivote.

2)Za monopol nisam ja reko, vec je meni Shaman napisao poruku.

3)Juniori niste vi, nego oni klinci sto su dosli na dota night.

4)Monopol svakako ne bi igrao jer ga ne volim, volim riziko.

5)Nije jos ni sigurno da necu igrati tur, samo sto sa onom ekipom necu.

i da, stex ovo ti je prvi turnir, znam da su tvoja gamerska osecanja u kulminaciji ushicenja i da brojis sate do tura, ali to ti je mac sa dve ostrice.. mozes jako da se razocaras... Hfgl all

Edited by Silencioo
Link to comment
Share on other sites

keve mi viktore, malo se zajebavamo a ti se odma ljutis... ccc... Postovo sam ja pre nego sto si ti znao sta je komp, al samo ne na rur-u...

1) nismo posvetili zivote doti, mi dodjemo u wn kad i vi, jer protiv nikog drugog ni ne igramo...

2) jeste, shaman je rekao, a ti prosledio ostalima istu tu poruku...

3) moja greska, mada ste sa njima odigrali 1-1 a od nas izgubili 4 puta...

4) opro bih te i u riziku xD

5) predlog - igraj sa becejcima (boka, sija i nadji jos neke...)

jeste, naravno, brojim sate do turnira i tako sam ushicen! znam ja viktore sve i shvatam sve to, opusti se...

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...