Jump to content

TURNIR U NS


Silencioo

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E moj buktope xD... NE MOZES NAS NA RODJENDAN, BECEJ CE DA GORI!:D

+1 :DD

Smorilo ga sto ga sabijamo svaki dan u lanu pa sad kao pravi turnir da i on nekog pobedi ....

viktore BECEJ CE DA GORI !!!!

Da nastavim, kao i moji drugari iz klana...

BECEJ CE DA GORI VIKTOREEEEEEEE!!!!!!!

Btw viktore nemoj da places sto smo te sabili sinoc u lanu 3 partije za redom.... OPET! i nemoj da kukas da neces da igras turnir, pa vi ste nam free win xD

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

25cm? kakav je ovo bedni pokusaj plagijata? moji klinci?

Upoznaces nas na turu ako dodjes, kad vas sabijemo... Civavu vec znas, cuo sam da vas je razbio sve tamo... Pogotovo sa slardarom... Znas i jovu i on je igrao sa viktorom u ekipi... A ova ekipa sto imamo je jos jaca... Btw da bih imao 25 cm ja moram da uradim samo jednu stvar... da ga savijem na pola! xD

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Upoznaces nas na turu ako dodjes, kad vas sabijemo... Civavu vec znas, cuo sam da vas je razbio sve tamo... Pogotovo sa slardarom... Znas i jovu i on je igrao sa viktorom u ekipi... A ova ekipa sto imamo je jos jaca... Btw da bih imao 25 cm ja moram da uradim samo jednu stvar... da ga savijem na pola! xD

i ja sam to cuo isto!

Link to comment
Share on other sites

vidi se da ima 4 posta... al' dobro naucice.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

lol :D

btw:

Nego u ns kada bude tur u doti bice i u obaranju ruku.Bice obavezno da bar po jedan chlan iz svake ekipe ucestvuje, a verovatno cu odbiti od uplata deo, pa da ide nagrada i za to..

za spoiler, ko nije skonto, nek pogleda viktardov post u onom topiku gde su se svi h8ovali itd... e viktore bem te glupa :D

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

Jbg ipak, uradili smo nesto sto niko jos nije uspeo ... nabili viktoru komplexCHine toliko da je covek odustao od turnira ... bar ovog dela koji ima veze sa dotom xDDDDDDDDDDD al sreca pa ce biti samo organizator.

Viktore nismo hteli tako jako ... a i treba da igrate ... da bude vishe para na kraju :P

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...