Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

Nije ponizavanje ne biti lep i zgodan ffs,ali ona onde po defaultu stavlja sebe u polozaj nepozeljne devojke u ostalom ne mgu da se raspravljam sad,ali mislim da je ochigledno da je u ponizavajucoj situaciji,uostalom takvom ce je videti i svaki prolaznik tamo ma kakvu mi filozofiju sad razvili ovde

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto fegeti sa ultima polit topica moraju da zaseravaju ovaj topic pogotovo ljudi poput mohija koji trebaju biti obesheni za jaja na sred terazija za svo proseravanje protiv covecnosti............normalni ljudi lepo ignorujte mohija i ostale mentole i mojne da zaseravate topic sa odmeravanjem kita..................

mohija obestiti za jaja na terezije odma i zavrsite pricu o supersonicnosti i super reli vozacima, neka fegeti i mohi prave sebi topic pod retardima pa raspravljaju ta sranja kapiram da je pola ljudi prestalo da posecuje ovaj topic zbog njih..........

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Nije ponizavanje ne biti lep i zgodan ffs,ali ona onde po defaultu stavlja sebe u polozaj nepozeljne devojke u ostalom ne mgu da se raspravljam sad,ali mislim da je ochigledno da je u ponizavajucoj situaciji,uostalom takvom ce je videti i svaki prolaznik tamo ma kakvu mi filozofiju sad razvili ovde

Mozda je devojka prosto dovoljno samouverena i zna koje i shta je pa je boli kurac shta joj pishe na majici? Neki ljudi nemaju komplekse. No verovatno je devojka iz nekog sela pa netje ni biti ta slika vidjena, te je nei ljudi koje zna netje gledati chudno.

Te dve stcvari i GG...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

^Brate, realno, i ti i daki da kazem "kenjate" (nhf) sto se tice ovoga...Zena jebote, dodje na sajam i stoji tu ceo dan sa majicom gde pise da ne mora da bude lepa (i ne, ovde to ne znaci, "nisam hot" nego to svako vidi "ruzna sam" i to je realna situacija, nece niko da uzme da stane i analizira taj natpis, nego ce u prolazu, to tako videti)...I sad ti tu stojis, da se ljudi ceo dan zagledaju u tebe i tvoju majicu, da ti se smeju, da te slikaju (ovaj lik sigurno nije bio jedini koji je slikao) i kazes da zena nema komplexe, boli je kurac....ma daj

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Brate da ima komplekse, ubila bi se na licu mesta od pritiska...

Ja bi otishao brate u japan, uzeo tu majicu i stajao tako za 250,000eu i boleo bi me kurac shto glupi japanci i neki netovci misle da sam ruzhan - znam kolki sam kazanova.

Samo fazon ja sam jbg ja

A ona verovatno nema leba da jede, pa je to uradila za 25eu

Vidi imash ljude koji chiste septichke jame lopatom...

Drustvo se sasvim osiguralo da za svaki posao postoji radnik...

Muka te natera na svashta

Osh da kazhesh da je ovo vishe ponizhavajuce nego da sedish na ulici prljav i prosish? Ili kurve koja dobija 200eu da joj kenjaju i povracaju po faci? Ili Dreada koji lezhi mortus na separeu na Ambisu u kilo belog?

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

to što ta riba radi uopšte ne mora da bude ponižavajuće ako se okrene na foru i šalu. doduše, nije ni ono savketovo moralo da ga ponizi da se nije skinuo okružen polupijanim ljudima koji se ponašaju normalno, pa još okačio fotku na net.

savke sad u maniru vudumena ubeđuje ostatak foruma da je zapravo on u pravu :)

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]\

koji car je ovo smislio i napisao jebote :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nije ponizavanje ne biti lep i zgodan ffs,ali ona onde po defaultu stavlja sebe u polozaj nepozeljne devojke u ostalom ne mgu da se raspravljam sad,ali mislim da je ochigledno da je u ponizavajucoj situaciji,uostalom takvom ce je videti i svaki prolaznik tamo ma kakvu mi filozofiju sad razvili ovde

shvati da je ponizavajuca situacija ona u kojoj se ti osecas ponizeno. ona se NE osecam CIM to radi.

^Brate, realno, i ti i daki da kazem "kenjate" (nhf) sto se tice ovoga...Zena jebote, dodje na sajam i stoji tu ceo dan sa majicom gde pise da ne mora da bude lepa (i ne, ovde to ne znaci, "nisam hot" nego to svako vidi "ruzna sam" i to je realna situacija, nece niko da uzme da stane i analizira taj natpis, nego ce u prolazu, to tako videti)...I sad ti tu stojis, da se ljudi ceo dan zagledaju u tebe i tvoju majicu, da ti se smeju, da te slikaju (ovaj lik sigurno nije bio jedini koji je slikao) i kazes da zena nema komplexe, boli je kurac....ma daj

shvati da je ponizavajuca situacija ona u kojoj se ti osecas ponizeno. ona se NE osecam CIM to radi.

Brate da ima komplekse, ubila bi se na licu mesta od pritiska...

true.

i vas dvojica, shvatite, nije ponizavacuje biti ruzan i biti svestan toga.

u formiranju mislenja, najgore sto vam se moze dogoditi jeste da polazite od sebe, a to upravo radite.

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

Default

train-sleeper-01.jpg

remix

v

train-sleeper-02.jpg

train-sleeper-05.jpg

train-sleeper-06.jpg

train-sleeper-08.jpg

train-sleeper-09.jpg

train-sleeper-10.jpg

train-sleeper-11.jpg

train-sleeper-15.jpg

train-sleeper-16.jpg

train-sleeper-17.jpg

train-sleeper-18.jpg

train-sleeper-19.jpg

train-sleeper-20.jpg

train-sleeper-29.jpg

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal je bilo itd, al mene ovo danas oraspolozi :)

JESEN NA CETINJU

(pismeni zadatak dečaka sa Cetinja)

Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi kao i u svakoj jeseni. Meni ih je žao ali Živku Orlandiću baš i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata maska gađala među rogove nije tako mislijo.

Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u k.... jer evo treća jesen kako ništa ne rade.

Od ove jeseni nam strašno faljiva struja u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere da su jedna govna, a nije mislila na tom načinu kad nam je kuća bila puna struje.

Ove jeseni i ja sam, kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašenoga – Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva.

I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićene, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Đed kaže da su one ptičiji proleterijat, a nije tako mislijo kad nam se roda posrala na fiću, pa se slupo kod Špadijerskog vrha. Đed je tada slomijo nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijama rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i đeda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije rodu jer je đed živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila đeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije.

Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra đedu na fiću i da ga je đed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put a da se roda ne mješa. To je radi toga što me je ujak Vlado (rak ga izijo) slepio u glavu kad sam prdnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji.

Brat od tetke mi Vojo je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu gdje je đed i njegovi penzioneri igrao fircik u pare.

Jesen mi još draga radi strika Zelja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Neđo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu puste tri plate pa je ijo u našu kuću.

Neznam što bi još pisa o jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama deci daju vitamine da bi smo postali jaki.

Učenik VI razreda

Ocena (1)

Obrati pažnju na genitiv.

Tema je promašena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...