Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego kad smo kod pandura, video sam kod železničke danas baš zajeban sudar, neki bmw je tako oduvao nekog jugića, one babe u njemu što su bile su preživele pukim slučajem. Kriv je bio semafor koji je treptao žuto iz neke uličice odakle se jugo uključivao i majmun u bmw-u koji nije našao za shodno da uspori u krivini gde se drugi uključuju. Baš gadan prizor.

Link to comment
Share on other sites

Gde je onaj Ivan shto je rekao da operacija umnjaka prolazi za jedan dan? :P evo 3ci dan josh boli =S

Jel su tebi ivane ushivali desni? Ja imam 6 kopci mater im jebem!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

joj, izgleda da cu i sutra morati da radim, a jedva sam ustao...nocas cu se napiti kao budala, ne znam kako cu da ustanem ujutru, i onda sutra uvece opet da se napijem kao budala...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gde je onaj Ivan shto je rekao da operacija umnjaka prolazi za jedan dan? :P evo 3ci dan josh boli =S

Jel su tebi ivane ushivali desni? Ja imam 6 kopci mater im jebem!

Ja ti reko nedelju dana sam se ja zlopatio sa tim ti ne slusas :)

Inace razmisljam da li da ustanem ili odustanem. Imam svasta da odradim danas ali realno sve to moze da saceka do ponedeljaka :)

Link to comment
Share on other sites

Ja ti reko nedelju dana sam se ja zlopatio sa tim ti ne slusas :)

Inace razmisljam da li da ustanem ili odustanem. Imam svasta da odradim danas ali realno sve to moze da saceka do ponedeljaka :)

Sta mozes da uradis danas, ne ostavljaj za sutra .... yeah right ;)

topic> standardno dronovanje, veceras mozda neko pivo and bleja ... a mozda i ne :) vikend sam odlucio da provedem u krevetu sa brdo filmova i serija ... prema tome, ustajem samo da pisam :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

gistro slučajno, naduvala te vudsi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...