Jump to content

Buy Wrath Online


neeboja

Recommended Posts

Kao sto naslov kaze, paid service u account managementu - Buy Wrath Online ne radi. Preko Buy WoW i Buy TBC online sam napravio svoj drugi acc bez ikakvih problema, ali ne mogu da ih updatujem na Wrath preko sajta. Unesem info za kreditnu i izbaci mi greshku - probao sam par puta, i na jos ortakovom accountu tokom 2 dana ali nista :

We're sorry but there has been an error with your request. Unfortunately we were unable to process this upgrade. Please contact our Billing team for further information about this issue.

Slao sam request koristeci webform, ali ih nisam zvao preko skypea.

Da li je neko pokusao upgrade online? Mislim to je 35 EU preko kartice a ne 45 EU koliko nas deru u dinarima u radnji

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iskoristio taj upgrade, proslo sve laganica preko Visa kartice. Posle 24 sata sam dobio suspenziju acc na neodredjeno, navodno storniranje transakcije i downgrade na burning crusade.

Uzmi 'vako normalno s kutijom i ne daj bagri dinar elektronski

P.S. Skinuli su pare sa racuna iako su rekli da je kinta vracena

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iskoristio taj upgrade, proslo sve laganica preko Visa kartice. Posle 24 sata sam dobio suspenziju acc na neodredjeno, navodno storniranje transakcije i downgrade na burning crusade.

Uzmi 'vako normalno s kutijom i ne daj bagri dinar elektronski

P.S. Skinuli su pare sa racuna iako su rekli da je kinta vracena

ma fora je u tome sto blizard genaralno ima problema sa chargovanjem kartica

setite se samo situacije ako probate da uplatite 2 razlicita acc istom karticom odmah posumnjaju da je ukradena kartica i freezuju oba acc . plase se da valja sta ja znam

Link to comment
Share on other sites

ma fora je u tome sto blizard genaralno ima problema sa chargovanjem kartica

setite se samo situacije ako probate da uplatite 2 razlicita acc istom karticom odmah posumnjaju da je ukradena kartica i freezuju oba acc . plase se da valja sta ja znam

Ja sam placao sigurno 10 razlicitih accounta, od kojih je samo 5 na moje ime i nisam imao nikakvih problema. To sto su ti uradili suspenziju kontam da je zbog maloprodajnih primeraka, jer Blizzard ima potpisan ugovor sa firmama za maloprodaju.

Link to comment
Share on other sites

treba 7-10 dana da se vrati lova :)

Da ti čuješ ove ljude iz banke, shvatam da treba par dana da se vrne, nadam se da će Blizz ispoštovati sve to. Ovo je bio odgovor službenika banke:

"Ukoliko vam se ne vrate pare, ili vam ne stigne roba u roku od 45 dana od dana transakcije, imate pravo da tužite Blizzard kompaniju i da izađete pred sud u V. Britaniji"

Zamis' to, daš 1k eura da odeš tamo i kao "eve ja došao iz p.m. znate zbog 34.99 eura, i oću sve do centa natrag" iz principa! U svakom slučaju, game card i ovako box kupovina, više ne dajem ništa preko kartice, nek fala :)

Link to comment
Share on other sites

Da ne bi lupao nisam ni odgvorio dok nisam proverio. Navodno, po našem važećem zakonu ti možeš da tražiš chargeback, ali tek posle 45 dana ukoliko nisu izvršene usluge il dok nije stigla roba, a u slučaju da ino banka ne prihvata chargeback tvrdeći da je to isporučeno uz dostavljene dokaze, onda možeš da biraš da ih tužiš.

Sačekaću tih 7-10 dana, iskreno se nadam da je blizz toliko ozbiljan da ispoštuje sve što je navedeno u mail-u. U svakom slučaju, ništa više preko kartice i doviđenja. :)

Link to comment
Share on other sites

znaci strasno... bio sam probao upgrade 3 puta na mom accu i dobio block na 24h... prepizdeo. kasnije tog dana mi ortak da 50 eu za doplatu i wotlk i ja njemu da probam da upgradujem - nece. probam sutra ono mu upgraduje na wotlk

probam danas sebi kad je proshao block, i ne mogu... sacekam 3 h, probam jos jednom, nece, posle 1h opet nece i opet dobijem block na 24h! prepizdeo sam...

sad cu da zovem preko skypea billing da vidim o cemu se radi vise nema smisla...

a i cekam nedelju dana da mi retrieveuju secret question! mnogo su neozbiljni

Link to comment
Share on other sites

Evo i meni blokirali karaktera(koji je bio u northendu). Isto sam koristio onaj online upgrade njihov i kao prosla mi uplata, u posle 24h blokiran mi karakter :*(

Naravno billing ne moze da se dobije nikako sa obzirom da su izbacili queue pa ne moze da se ceka na vezi .

Inace od svih brojeva jedino moze da se dobije samo UK i Francuska besplatno preko skajpa.

Edit: Upadoh na cekanje! 7 minuta i counting :)

Edit edit: Posle 10 minuta cekanja dobio sam support i za jedno 5 minuta objasnio sve itd. Od informacija trazili su mi account name, ime,grad, odgovor na tajno pitanje, poslednja 4 broja cc i datum isteka, i mail. Uglavnom zena mi je rekla da ocekujem mail danas ili sutra pa cu opet moci da apgrejdujem ako hocu, mada ako se opet sjebe moracu ovim nasim da platim 10 eura vise ili da kupim preko gamers loota ako su spustili cenu na 35e vise :)

Edited by lakosta
Link to comment
Share on other sites

Da ti čuješ ove ljude iz banke, shvatam da treba par dana da se vrne, nadam se da će Blizz ispoštovati sve to. Ovo je bio odgovor službenika banke:

"Ukoliko vam se ne vrate pare, ili vam ne stigne roba u roku od 45 dana od dana transakcije, imate pravo da tužite Blizzard kompaniju i da izađete pred sud u V. Britaniji"

Zamis' to, daš 1k eura da odeš tamo i kao "eve ja došao iz p.m. znate zbog 34.99 eura, i oću sve do centa natrag" iz principa! U svakom slučaju, game card i ovako box kupovina, više ne dajem ništa preko kartice, nek fala :)

ma kakva tuzba,al iako bi ih tuzio ti bi dobio definitivno vise od 34.99 eura sigurno...odsteta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam iskoristio taj upgrade, proslo sve laganica preko Visa kartice. Posle 24 sata sam dobio suspenziju acc na neodredjeno, navodno storniranje transakcije i downgrade na burning crusade.

Uzmi 'vako normalno s kutijom i ne daj bagri dinar elektronski

P.S. Skinuli su pare sa racuna iako su rekli da je kinta vracena

Evo sad ovako mali info...

Ako koristite VISA VIRTUON pre-paid karticu ne postoji sansa da vam lova bude vracena,jer prosto VIRTUON VISE ne mogu da imaju pay-back,ovo znam iz dosta situacija jer sam se par puta tako jako zajebo kad sam kupovao neka govna na netu,da nemoz' da verujete!

To sa VISA pre-paid je kao safe al zato je kurac zivi ako kupujete nesto sto je malo skuplje.

Jeste jeftinije preko neta za par evrica al zato ako transakcija ne prodje pada pusenje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...