Jump to content

CS Ranking


MarkoL

Recommended Posts

Pa ako zelite da se CS scena u srbiji pojaca i postane bolja nebi bilo lose tako nesto raditi. Jer moraju da postoje ekipe koje ce biti konstantne (sa konstantim igracima po mogucnosti).

A sto se tice rankinga nebi bilo lose da se od 2-3 godine u nazad napravi ranking ekipa. Naravno samo sa nekih jacih lan i online turnira.

Ali o5 ko ce da vodi racuna o toj statistici i da je redovno update-uje? Hamla sam?

Taman ovi top.rs kupovi bi dobro dosli da se igraju da se ekipe uigraju i da pokusaju da nesto ozbiljnije naprave. Naravno treba dosta ljudi da prilozi svemu ovome ali jbg...

Sve u svemu milsim da nije lose ali treba dosta cimanja oko ovoga. Kasnije mozda to preraste u nesto vece bolje i ozbiljnije.

Edited by m1Los

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2-3 godine ? Teshko ...

Inache ovo je prilichno zanimljivo. Mislim nije nishta preterano ultra vazhno i da ljudi treba da ocenjuju ekipe prema ovome.

Ali da se zna shta je ko uradio na kom turniru. Tema nije vazhna, ali je stiki da bi svako mogao u bilo kom trenutku da pogledao (bar koliko sam ja skontao) i kada se u njoj nishta ne postuje, pa da ne umre.

A to shto ekipe menjaju igrache i raspadaju se mozhe da se reshi. Bar bodovanja shto se tiche. Ekipa koja se raspala zadrzhava broj bodova koji ima i taj broj se ne povetjava, a novonastale ekipe od igracha te ekipe idu od nule. Ili se bodovi raspale ekipe brishu ili kako vetj. Ali ima razumnih reshenja.

Link to comment
Share on other sites

shok1ca za preshjednika :) i bez ranka se zna ko je kakav i gde ga staviti evo na BGC-u svi nosioci su prosli lako svoje grupe osim 1 , znaci da smo odlicno odredili nosioce turnira :) a na WCG-u ? 1 nosioci su bili postavljeni na ime stare slave i izgubili 2 mecha u grupi a drugi nosioci su prosli na razliku znaci da trebas da odredjujes realno a ne po prijateljstvu ,pa nek se pronadje tu ko treba !!! by Kobrica

slazem se. samo mi reci da li je npr moja ekipa zasluzila poziciju 9-16 mesta ili smo mogli da budemo plasirani u top8/4 da je bio drugaciji zreb ili w/l sistem ?

isto vazi i za HDx i und koji su mogli isto bar u top8 da nisu igrali sa innerfire i smk.

ne znam zasto josh uvek ubacujete te bo3 od polufinala ... w/l sistem bo1 od 1/8 do kraja turnira i tacno dobijesh ko je gde i koje mesto zasluzuje...

svidelo mi se biranje mape u knock-out-u za to + organizaciji

ali - za orgu zbog madjara i njihovog setupa ...

edit:

2 nosioca su prosla na razliku (vf i 4gl) mi (DPS) smo iz treceg sesira - mid seed prosli grupu kao prvi.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

ko izmisli madjare da bog da umrao :)jbg dejane takav je bio zreb izvlaceno je znash i sam , normalno da nije realno ali upravo zato ja kazem da nije ni ovaj rank sa wcg merilo kontas me ? i kontas na koje nosioce sam mislio ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

shok1ca za preshjednika :) i bez ranka se zna ko je kakav i gde ga staviti evo na BGC-u svi nosioci su prosli lako svoje grupe osim 1 , znaci da smo odlicno odredili nosioce turnira :) a na WCG-u ? 1 nosioci su bili postavljeni na ime stare slave i izgubili 2 mecha u grupi a drugi nosioci su prosli na razliku znaci da trebas da odredjujes realno a ne po prijateljstvu ,pa nek se pronadje tu ko treba !!! by Kobrica

a na bgc-u 1 nosioci nisu prosli, a 2 prosli na razliku :D

Link to comment
Share on other sites

Extra je zamisao i voleo bih da se sve to odradi kako valja, dakle svachiji komentar da bude dobronameran a ne odma pljuv [:D] . Sve se moze uzeti u obzir i bez ironije, cinizma, sarkazma itd itd [:D] , nadam se da ce se krenuti vishe sa ozbiljnim shvatanjem ekipe i samog sastava jer za buduce turnire ce biti mnogo lakshe odrediti nosioce i obichne uchesnike koji tek trebaju da se dokazuju, jeste da ima 2 ekipe koje kidaju a ostali im se priblizavaju koliko toliko i samim tim ce se razlike izmedju njih videti na tabeli kao i ozbiljnost tih ekipa shto daje neki benefit kod organizatora da pozovu neku ekipu da bude medju nosiocima, jer ne pishe u kuriru ili pressu kako koja ekipa igra i da li je dobra ili ne! [:D]

Samo bih se slozio oko ove stvari tipa merodavnosti pojedinih turnira/organizacija treba da postoji mesto,sajt/forum gde ce se uvek update-ovati upcoming eventi. Gde ce organizatori predstaviti svoju zamisao sa ogranizovanjem lige/turnira da bi se znalo da uopshte neshto postoji i oceniti mogucnost bodovanja iz istih a ne da se vijaju rezultati i same "sportske priredbe" [:D] preko googla i rekla kazala sistema!

gl hamlo trebace ti! [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Realno ovo nikako ne moze doneti nista lose i ne znam zasto svi pljuju po ovome... Ako ima nekoga ko ce da se pozabavi ovim i pri tome to radi za dzabe, sto da ne? Uostalom ako se ovo ne pokaze kao dobra stvar kasnije, niko nece dati ni 5% na ono sto ovde pise tako da...

Edited by Dimitry
Link to comment
Share on other sites

Braco ja nzm kako su vas ti madjari tako popisali kao sto kazete...Jebo te ove godine su bili na WCG u Subotici samo su se znali LYH ali cetvotica od njih u zagradi teamwork ...Moja ekipa cK ih je unistila dobili smo 2 1 na mapama...Nemogu da skontam kako su tako dobro odigrali u KS...Nei de mi u glawu :D

Bio je samo 1 iz teamwork-a , cini mi se zuGee. Ostali nisu igrali.

……………./´¯/)

……………/…./

…………../…./

……../´¯/’..’/´¯¯`·¸

…../’/../…./……./¨¯\

…(’(…………. ¯~/’..’)

….\…………….’…../

…..’\'……………_.·´

…….\…………..(

……..\…………..\

Link to comment
Share on other sites

a realno ono shto sam video dok su igrali je smeshno...ne znam ko je igrao posle toga ali znam da nisu nishta bolji od nashih prosechnih ekipa.

mislim na ekipu koja je bila u SU.

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...