Jump to content

Garena Gold Member dostupan u Srbiji!


Phasmatis

Recommended Posts

***First Serbian Official Garena Shop Reseller***

O cemu se zapravo radi... Mi smo prvi zvanicni reselleri garena shelova. Za one koji ne znaju na koje shelove mislim, shelovi(sholjke) su virtuelni novac koji se koristi na Gareni(GGC).

Mozda najzanimljiviji artikal koji je moguce kupiti je Gold Member koji omogucava: 200% expirience, slobodno ulazenje u pune sobe, gledanje pingova, i jos neke sitnice. Osim njega ima jos mnogo drugih artikala kao sto su: Name Modifier Card(promena nicka na gareni), Ladder Stats Reset, Standard Clan Creation, Premium Clan Creation, Clan Tag Modifier i sl.

Cena je 20dinara po jednom shellu a na primer cena Gold Membera je 10shellova=200dinara(za jedan mesec).

Name Modifier Card(promena nicka na gareni)=29shells

Za vise informacija o nacinu kupovine, ceni i sl mozete mi poslati PM na klanruru, kontaktirati u gareni direktnio ako sam online(username je isto Phasmatis) ili email: Lu.ka.85@hotmail.com(MSN), moj broj moba je 061/233-18-68. Takodje mozete kontaktirati i donamarkon u gareni ili na donmarkon@gmail.com(MSN), 065 54 500 54

Edit: Doslo je do izmene u nasem radu. Od sada mi prodajemo garena iteme direktno a ne shelove kao sto je prvobitno trebalo da bude.

Edit2: Sajt ce biti pusten najverovatnije sutra

Edit3: Sajt je u funkciji www.ggstore.info samo napominjem detaljno procitati uputstvo pre koriscenja ostalih servisa na sajtu. Uzivajte u povoljnostima prve srpske garena prodavnice!

Edited by Phasmatis
Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo golda :)

[0:51:9]dR.No0 Say:

rekao ja dota-angelu

[0:51:16]dR.No0 Say:

brate ja sam icefrog

[0:51:25]dR.No0 Say:

ako mi ne das menagera, gasim sve

[0:51:31]4Sale-_- Say:

LOL

[0:51:35]dR.No0 Say:

i jos mi da 1000 eura na ruke

[0:51:55]4Sale-_- Say:

kako bre 1000 eura"?

[0:52:7]4Sale-_- Say:

na karticu?

[0:52:21]dR.No0 Say:

na ruke brate

[0:52:28]4Sale-_- Say:

on prso brate

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam zbog mog neredovnog posecivanja ovog posta ali studije i kreiranje naseg sajta koji se privodi kraju mi oduzimaju mnogo vremena. Dakle, Na sajtu ce svako moci da pogleda detaljan opis svake kartice, paketa koji su u ponudi i naravno cenu. Takodje, bice postavljen detaljan opis nacina kupovine. Sajt bi trebalo da bude funkcionalan najkasnije do 21.11.(petak) a u medjuvremenu mozete postaviti pitanja u ovom postu ili kontaktirati Phasmatis ili Donmarkon preko nekog od predjasnje izlozenih nacina.

i kako bi ja mogao sebi na nabacim gm!? uplatim ti kredu, a ti meni gm, moze!? :D

Sto se tice uplate putem kredita, ona nije trenutno moguca.

Kolko je Clan Tag Modifier ?

Trenutna cena za Clan Tag iznosi 380dinara.

Edited by Phasmatis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...