Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

Da vise se seta nego kod horde verzije, materijali su skoro isti.

U Dire Maul-u da ubijes trent-a da bi se pojavio beli konj, ostalo se ne secam.

Eh da, kljuc za DM pada od impa u DM east (crescent key). Druga varijanta je da se umres kod vrata i da se rezujes iza vrata.

:)

Ima MNOGO više da se šeta, a poslednji deo je pravi. Sidješ u Scholo (tamo gde se radi shamanov q) i ubijaš talase duhova i na kraju Death Knighta, kome otmeš death chargera i čiji duh pročistiš.

A za BE "paladine" nemam komentar. Mislim, kvest ti je da zapališ crkvu i pobiješ paladine. Helou? /spit

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mene pitas, izbacio bih BE iz igre.

Pre-tbc sam imao isto toliko "ljubavi" prema paladinima (iako sam izlevelovao jednog kao ally) i NE.

I onda si poklekao...

Što bi rekao Zerathul, "It is sad to see that one who was so honorable and full of life would succumb to the twisted viles of" utter gayness. :D

Link to comment
Share on other sites

Jok, al' od dosade "ajde i to da izlevelujem". Cilj - sve klase na 70 (altoholic).

Zaustavio se na 65-om levelu, batalio moonkin-a i krenuo ponovo sa rogonjom.

Undead-ovi su mi uvek bili i ostali omiljena rasa.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Jok, al' od dosade "ajde i to da izlevelujem". Cilj - sve klase na 70 (altoholic).

Zaustavio se na 65-om levelu, batalio moonkin-a i krenuo ponovo sa rogonjom.

Undead-ovi su mi uvek bili i ostali omiljena rasa.

Jap. Tačno znam na šta misliš. Samo mi mag ne ide preko 25. lvla pa to ti je. Gay klasa je gay klasa, ne vredi.

Link to comment
Share on other sites

Skorz propustas poentu a shvatio bi da si igrao high rated matcheve. To ti je kao u pokeru kad neki koji igra 21312 godina sedne za sto sa newbom a za istog misli da je pro, sjebe ga totalno jer ne zna sta da ocekuje. ne mogu da objasnim bolje jer nisam bash pametan za te stvari ali shablon ce uvek postojati i veoma se razlikuje na 1500 i na 2.2k.

/bow

so true. ne moze se shvatiti ako nisi iskusio.

Link to comment
Share on other sites

ne umem da quotujem pa moram vako, Neo: a ovo sto sam izdvojio samo govori koliko su igraci nauceni da igraju po sablonu i onda kad dodje nesto drugacije "OMG OVO NEMA NA PAPIRU, STA CEMO SAD :(:(:(:(:(:(:(".

Skorz propustas poentu a shvatio bi da si igrao high rated matcheve. To ti je kao u pokeru kad neki koji igra 21312 godina sedne za sto sa newbom a za istog misli da je pro, sjebe ga totalno jer ne zna sta da ocekuje. ne mogu da objasnim bolje jer nisam bash pametan za te stvari ali shablon ce uvek postojati i veoma se razlikuje na 1500 i na 2.2k.

ne ne ne... ovaj, sto igra 21312 godina poker, ZNA da noob nije pro... vidi mu fake grimasu i raspale naocare i zna da je ceo zivot igrao PvE vockice... ODVALI GA KAO MAZGU i posalje ga gajbi... i zna sta da ocekuje, njegove pare :P

/bow

so true. ne moze se shvatiti ako nisi iskusio.

ko koga ovde jebe??? pricate o wow-u ili o pokeru???

"dodje noob i usere me, zato sto ja mislim da je pro, a on je noob, pa se iznenadim sto ne igra kao bot???"

tu nesto gadno ne valja...

Link to comment
Share on other sites

Neo, Kasah zna o cemu prica..ipak on vazi za jednog od najboljih PvP priestova sa Sylvanasa..samo bedak sto je troll ako sam dobro upamtio :D

I preterujete malo pogotovo jer treba da se smiri situacija a vi je jos vise dizete..To jeste jebeni problem kod nas Srba niko da pruzi podrsku nekome ili da se zapita nego samo flejmuje, to je bolest..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Dobro ,ima frustracija i svega, to sto nije mogao da pobedi PvE igraca samo pokazuje da od boljih ima bolji ,sve se moze lepo objasniti/reci.. Al' ajd' ..

Kapiram sta si hteo reci,podrzavam to,svako doduse moze da napravi pogresan korak .. :>

Samo spustite malo tu loptu bem vas lude :>

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

@Pajo takvi smo, kakvi smo. Ko ce koga ako nece svoj svoga. Srecom vise ne igram, nema vise nerviranja(osim u War-u kad me fetch-uje White Lion) :)

@Neo - Imaju test servere ali dzabe. Uvek bude problema posle nekog patch-a. Jos kada im ne bi trebalo 7-30 dana da to srede bilo bi jos bolje.

There is nothing either good or bad, thinking make it so.

Drndara.thumb.png.e387ee50467198aff9c89a

 

Link to comment
Share on other sites

Izvadio sam danas onu Visa Internet karticu kod Intese i uplatio pare. Sad kad odem na woweurope/account i pokušam da namestim subscription, izbacuje mi "Verify number is invalid". Probao sam i Visa i Visa Electron kao izbor, tamo u "verification code" upisivao i poslednje četiri cifre sa broj kartice i one tri cifre što stoje u "validation code" na kartici, isti kurac.

Šta se dešava?

Link to comment
Share on other sites

E dokurca, na wow accountu ne daju više od tri pokušaja upisivanja dnevno, ništa od wowa danas. Jebo im ja mater i njima i Miškoviću.

edit: Bah, na podršci mi kaže da treba da prođe 24 sata da se aktivira kartica :| Ne mož čovek više ništa odma da završi, sve nešto mora da se čeka...

Link to comment
Share on other sites

Hells yeah, od kako je wintergrasp proradio probushili smo alijansu i odbranili juche 4 puta zaredom, gogo shardz and phat honors!!! Gladan narod :P

Inache, pokushavam skoro 3-4 nedelje da farmujem onog time-lost proto drake-a u storm peaksu, i to kad god da odaberem vreme tipa ili u 1 ili 3 ili 6 ujutru nema pojma uvek ima ljudi, tokom dana nije normalno koliko ljudi prolaze tuda pogotovo shto ima dosta daily questova, a ima i onih sto spamuju general sa porukama tipa: giving 1-2k gold to whomever knows/gives the location of rare drake!!! Opshta navala :D Josh sam ga samo video tipa jednom i to kad je krenula opshta tuca stvorio se mali battleground jbt. I na kraju naravno dodje druid iz stealthzora pew pew chicken lazorsss

Edited by Serthias

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Hells yeah, od kako je wintergrasp proradio probushili smo alijansu i odbranili juche 4 puta zaredom, gogo shardz and phat honors!!! Gladan narod :P

Inache, pokushavam skoro 3-4 nedelje da farmujem onog time-lost proto drake-a u storm peaksu, i to kad god da odaberem vreme tipa ili u 1 ili 3 ili 6 ujutru nema pojma uvek ima ljudi, tokom dana nije normalno koliko ljudi prolaze tuda pogotovo shto ima dosta daily questova, a ima i onih sto spamuju general sa porukama tipa: giving 1-2k gold to whomever knows/gives the location of rare drake!!! Opshta navala :D Josh sam ga samo video tipa jednom i to kad je krenula opshta tuca stvorio se mali battleground jbt. I na kraju naravno dodje druid iz stealthzora pew pew chicken lazorsss

Ja sam ga lovio oko nedelju, nedelju ipo svaki dan po bar 5 sati xD Bez uspeha... Dva puta sam satro Vyragosu, jednom sam je video mrtvu, a TLPD-a NIGDE. Respawn timer je skroz random, nemora cak ni jednom nedeljno da se spawnuje... Plus koliko ljudi ga trazi u svakom trenutku, da bi ga nasao i koknuo treba debelo da te usere.

f_aaaaaacopym_d1a80cd.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga lovio oko nedelju, nedelju ipo svaki dan po bar 5 sati xD Bez uspeha... Dva puta sam satro Vyragosu, jednom sam je video mrtvu, a TLPD-a NIGDE. Respawn timer je skroz random, nemora cak ni jednom nedeljno da se spawnuje... Plus koliko ljudi ga trazi u svakom trenutku, da bi ga nasao i koknuo treba debelo da te usere.

Zaboravih, + despawn nakon 5-10 minuta ako ga niko neubije... Bolje batali na vreme...

f_aaaaaacopym_d1a80cd.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma ja to ionako ne jurim vishe intenzivno....sada samo dok radim daily questove proletim par puta okolo i to je to. A i daily questove je tamo uzas raditi nekad, pogotovo one sa sons of hodir, u pecini i u thunderfallu kad polude za mobovima :P

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga lovio oko nedelju, nedelju ipo svaki dan po bar 5 sati xD Bez uspeha... Dva puta sam satro Vyragosu, jednom sam je video mrtvu, a TLPD-a NIGDE. Respawn timer je skroz random, nemora cak ni jednom nedeljno da se spawnuje... Plus koliko ljudi ga trazi u svakom trenutku, da bi ga nasao i koknuo treba debelo da te usere

Ja dve noci nisam spavao dok sam jurio njega.Svakih sat vremena dodjem do kompa i obletim par puta njegov path.

Kao shto si ti, i ja sam 2 puta skenjao Varygosu.A od drejka ni traga ni glasa.

A josh jedna bitna stvar, drejk deli spawn sa 2 rare-a. :P Jedan (ili jedna) je Varygosa, a drugi je metalni gnom Dirkke (ili neshto tako). -.-

Pa sad ti gledaj, kada svakih 5-6 sati morash ubiti jednog, i mozhda te ukenja tlpd spawn.

Bolje idi i izgrindaj reputaciju za jajca, pa chekaj da ti se izlegne zeleni. :P

Realno, najbolje ti je da u 8-9 ujutru probash da nadjesh jednog.Kao ja, u 9 ujutru skenjao varygosu, pa svakih 6 sati relog da vidim je l' se spawnovala pizda. :D

Mada kakve sam ja kurate srece, posle mesec i po dana radjenja daily questova, dobio polarnog medveda.Tako da sam na vreme odustao od TLPD. :)

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...