Jump to content

h2kG Public i CW server


simY

Recommended Posts

Server je nov tako da nema jos mnogo ljudi.Svakog meseca ce biti dodeljivani admini,naravno ko ih zasluzi!!!!

h2kG Public IP:217.26.70.21:27041

h2kG CW Arena IP:77.105.2.234:28052

Ukoliko vas nesto interesuje oko servera ili hocete da odigrate CW na nasem serveru javite se!!

Kontakt info:

bojansima@yahoo.com-SkLLeR

s.k.m-stanly@hotmail.com-K1nd3r

h2kG 4um Posetite i registruj te se!!!

HF svima ko nas poseti

Edited by simY
Link to comment
Share on other sites

Server je nov tako da nema jos mnogo ljudi,admini se naplacuju 400 din samo Public,za CW ne dajem admina.Svakog meseca ce biti dodeljivani admini,naravno ko ih zasluzi!!!!

h2kG Public IP:217.26.70.21:27041

h2kG CW Arena IP:77.105.2.234:28052

Ukoliko zelite admin nalog,ili hocete da odigrate CW na nasem serveru javite se!!

Kontakt info:

bojansima@yahoo.com-SkLLeR

s.k.m-stanly@hotmail.com-K1nd3r

Forum tek treba da se napravi radim na tome :D

HF svima ko nas poseti

Ako hocesh dobar server koji ne pada non stop zato shto admini koji nemaju veze uvek neshto s**bu nemoj da dajesh admine za novac.Da ne pricamo o tome kad dash dvoici ili troici admine za novac pa im se nesvidjaju mape koje jedan od njih pusta pa ih non stop menjaju,ovo je samo jedan od primera, uostalom kako cesh im skinuti admina ako neshto sj**u, moracesh da im vratish prvo novac.Znam dosta servera na kojim se naplacuju admini neki od njih polovinu vremena ne rade.

A ako mislish da cesh da vratish novac time shto si podigao server,e onda si se zeznuo!!!

Edited by MasterDark
Link to comment
Share on other sites

Ako hocesh dobar server koji ne pada non stop zato shto admini koji nemaju veze uvek neshto s**bu nemoj da dajesh admine za novac.Da ne pricamo o tome kad dash dvoici ili troici admine za novac pa im se nesvidjaju mape koje jedan od njih pusta pa ih non stop menjaju,ovo je samo jedan od primera, uostalom kako cesh im skinuti admina ako neshto sj**u, moracesh da im vratish prvo novac.Znam dosta servera na kojim se naplacuju admini neki od njih polovinu vremena ne rade.

A ako mislish da cesh da vratish novac time shto si podigao server,e onda si se zeznuo!!!

Dogovorio sam se sa ostalim head adminima da nece biti vise naplacivanja admina,vase kritike i saveti(MasterDark)su me na to naveli!! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...