Jump to content

Call Of Duty (5) World At War


exile

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta fali piratskim serverima za cod majke ti...

btw, nisam znao da je inace piraterija zabranjena na ruru pa ste mi pobrisali linkove ;P

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

e jebooote i oni japanci po rovovima, ni flejmtrover im ne moze nista... malko je smor sto se na kraju svede pogini load i tako sve dok ne provalish skriptu, jer se spounuju i iza ledja i preko rova, i u rovu i na drvetu... pif... a saborci samo smetaju da manervishem... x puta sam se zagavio na vratima ili u tunelu ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jbmti cod5 i sniperiste u staljingradu

jesi prešao?

fora je da staneš tako da možeš da proviriš, pa tako viriš sa odzumiranom puškom i čekaš da dotrči do nekog prozora, gde će prvo malo da se šteka a onda da izviri i zabode te. dakle, vidiš ga kako je prišao nekom prozoru, zumiraš, čekaš malo (dve-tri sekunde), pa zaustaviš dah i čekaš da se pojavi. onda imaš nanosekundu da opališ i vratiš se u zaklon pre nego što on magično nanišani, stabilizuje i opali metak koji te ubija iz prve. ti njega moraš 2-3-4 puta da pogodiš. ignoriši ovog mamlaza koji ti govori da promeniš lokaciju, uvek će znati gde si.

jedno od mesta gde moraš da izvališ skriptu, inače nema prolaza.

Link to comment
Share on other sites

e, veteran, jeste.. šta ja znam, meni je okej da igram tako. u cod4 sam spustio težinu jedino za pripjat misiju, ono kad čekaš helikopter a napada te celokupno muško stanovništvo rusije (azijskog i evropskog dela).

ja sam zaglavio prvo u TV stanici, i kasnije sa McTavishom kada se povlachish u podnozhje brda kroz ruske separatiste.

BTW jel neko probao da predje Mile High Club na najvecoj tezhini? Ja za minut mogu samo do gornjeg nivoa.

Link to comment
Share on other sites

jesi prešao?

fora je da staneš tako da možeš da proviriš, pa tako viriš sa odzumiranom puškom i čekaš da dotrči do nekog prozora, gde će prvo malo da se šteka a onda da izviri i zabode te. dakle, vidiš ga kako je prišao nekom prozoru, zumiraš, čekaš malo (dve-tri sekunde), pa zaustaviš dah i čekaš da se pojavi. onda imaš nanosekundu da opališ i vratiš se u zaklon pre nego što on magično nanišani, stabilizuje i opali metak koji te ubija iz prve. ti njega moraš 2-3-4 puta da pogodiš. ignoriši ovog mamlaza koji ti govori da promeniš lokaciju, uvek će znati gde si.

jedno od mesta gde moraš da izvališ skriptu, inače nema prolaza.

ma jesam... samo sto me ubio ko zna koliko puta kada nisam ni virio (a i onog generala kada vijash da ucmekash, meh to snajperisanje me je uvek smaralo) ... malo su ga preterali... ali misija sa rujama posle toga je VRH... kao pushteni sa lanca... i kad dohvatish mg42 hohohohoho

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam zaglavio prvo u TV stanici, i kasnije sa McTavishom kada se povlachish u podnozhje brda kroz ruske separatiste.

BTW jel neko probao da predje Mile High Club na najvecoj tezhini? Ja za minut mogu samo do gornjeg nivoa.

Ja sam uspeo tik do taoca, i to samo jednom :\

Celu igru sam presao na najteze al' ovo je brate katastrofa tesko

Peja se hvalio kao da je uspeo to da predje na najvecoj tezini al' mislim da lazhe !!!11

Link to comment
Share on other sites

Ajd ako je neko prob'o crackovani multi da objasni kako treba sve da se podesi. Pojavilo se nekoliko servera, ali jedan je kao stalno full, na drugom mi traži da skinem neki apdejt sa nekog sajta, jel treba punkbuster il ne treba (stavio sam pb update na COD5 sa liste, pa ga je kao odradio ali je prijavio neki error), kako se kreira online profil (ili mora da se bira ponuđeni, i da li me uopšte registruje da sam na netu kad odaberem neki od tih) i slično. Neki fini, detaljni know-how bio highly appreciated.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

afaik ne postoji resenje za pojavljivanje novih, razlicitih profila svaki put kada se startuje igra, tako da nikada ne mozete igrati sa starim, ne moze se praviti novi jer nema mesta, ne mogu se obrisatir stari...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

eo i zavrsava mi se i patch , jos malo, nasao neki madjarski server sa dosta igraca a nije pun uvek, pa cu tu da probam jer sa madjarskim serverima imam najbolja iskustva iz cetvorke :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ajd ako je neko prob'o crackovani multi da objasni kako treba sve da se podesi. Pojavilo se nekoliko servera, ali jedan je kao stalno full, na drugom mi traži da skinem neki apdejt sa nekog sajta, jel treba punkbuster il ne treba (stavio sam pb update na COD5 sa liste, pa ga je kao odradio ali je prijavio neki error), kako se kreira online profil (ili mora da se bira ponuđeni, i da li me uopšte registruje da sam na netu kad odaberem neki od tih) i slično. Neki fini, detaljni know-how bio highly appreciated.

Jebem li ga... imam neko govno od cod5 verzije, dobio sam je pre nego sto je release date bio... i kada hocu da igram mplayer, ne mogu da kreiram profil, nego mi se uvek menjaju 5komata ponudjenih , i to uvek budu drugaciji... i onda kada odem na neki krekovani srvr odma dobijem ban, i kurac da igram .

Tako da mora se sacekati neka normalna verzija igrice , da bi moglo da se igra na krekovanim serverima bar dok ne stignu orginal kljucevi itd.

:(

ovako gecamo jos 4-ku :)hehheehe

ustvari ova 5-ica nece moci da zameni 4-ku nikad !

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

moze da se igra uprkos tome frubi :P

provalio sam i ja, kada udjes u igru, ponudi ti profile ti kliknes cancel, onda koliko se secam ides na create online profile, napravis izbaci ti nesto nebitno, i ti sa tim profilom igras na krekovanim serverima, kada opet udjes u igru, samo cancel i bices na starom profilu koji si napravio, iako pise offline, ides , igras nomalno po serverima sve ok :)

e sad , ja imam zajeban problem, igrao celo vece, onda jednom izbaci eror, send dont send, neko sranje, ja kao, ne mogu da se mlatim sad, ako bude oept videcu, i posle izbaci opet, i sad cim udjem, black screen i izbaci eror i ne mogu da igram...guglao sam , i mnogo ljudi ima taj problem, imao je neki fix za directx, i jos nesto vezano za sound...ali ovo za sound ne mogu da probam jer ne postoji to kod mene, kako oni rade bla bla bla

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jedini problem je da i kod origa (kostao me je 60dolara sa taksom sto je uobicajna cena) postoje neki problemi u mp, kao server auth error ako refreshujes servere pa onda moras da izadjes iz igre i opet udjes itd..neki ljudi dobijaju samo crn ekran sa vremena na vreme(i ja medju njima)...inace za sada sam bulja siju me kako stignu svaki put nova mapa, a igra se do 1000 poena sto je manje od 10 minuta , i nesto su mi visoki pingovi za servere kada se uporedi sa cod2 i 4 jer sam obicno imao par njih sa 50pingom sada su mi najnizi 70tak pinga i tako..... bice igranja ovde.U svakom slucaju dozivljaj mp-a nije isti kao cod4 ovde je veca konfuzija,vise napeto,mape zamuljane sa dosta mesta odakle mogu da te skinu, dzukele su kul inovacija i velik problem za ljude sa single shot puskama [=.

Frubi je bog. [=

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

mene i dalje jebe mp :( igrao normalno a sad nema sanse, ne mogu uopste da udjem..error neki trazim sad kako da resim to :p

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...