Jump to content

Europe's best nightlife


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yeah, treba nam još evropskih stipsi koje napune džepove vlasnicima klubova a dinara ne ostave po gradu...

boy, you are now official vinegar-dude :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nikad nije dosta :)

iznenadili su me komentari manje vise, ali dzabe kad pola sveta misli da jedemo ljude, kad me je neki svedjanin na moru pitao jel sme da prolazi kroz srbiju u povratku /sta vec, cuo je da se svasta desava na putevima, kidnapovanje, ubistva itd Oo

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ali mislim pogledaj taj spisak klubova, rupa, fensi rupa uzhasan setup, okej prostor atmosfera sranje, rupa, rupa i time kao da se dichimo. dobro je da nisu i plastik ubacili sa stolovima od letvica. mi nemamo ni jedan elektronski klub koji je: pristojnog enterijera, sa normalnom ventilacijom, prostorom za 300-500 ljudi, okej ozvuchenjem, dovoljnim brojem klonja za kapacitet, politikom da postoji neshto shto se zove kapacitet kluba, a ne jedni drugima na glavama.. da ne prichamo o najvetjoj od svih gluposti zvanom "rezervacija", ko da smo menheten jebote.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Evo i pre godinu dana nas svrstali u 6 megarejv grada :D

http://www.timesonline.co.uk/tol/travel/ho...icle2744286.ece

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^Lako je strancu da dodje ovde da se izdrkava u zemlji koja je "incredibly cheap by our standards"

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u svih 6 gradova. Milan aj da izuzmemo jer sam bio kratko, mada ono sta sam video je totalni hit. Treba biti realan, najbolja zajebancija je u BGu, a ako nisi u BGu onda ces znati gde je najbolja zajebancija tako sto ces naci nase ljude. Ozbiljan sam, tako je bilo svuda. Izuzeo bih Berlin iz cele ove price, jer to nema veze sa zivotom ili ti se nenormalno dopadne ili se smoris do bola.

E sad, ako si iz Beograda, onda naravno da ovde nije najbolja zajebancija. Ali nikome nije najbolja zajebancija odande odakle je, sto je sasvim logicno, kada negde odes neuporedivo si opusteniji i spremniji za svakakve stvari, sve je odjednom vrhunski.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...