abaRth
-
Posts
61 -
Joined
-
Last visited
Posts posted by abaRth
-
-
Finale URBAN-VIP 15:15 (16:19) dd2
6:9 (9:16) inf
Cestitam ekipi VIP.
Hvala svima koji su ucestvovali nadam se da je sve bilo ok
demoe kacim za dva tri dana
Pozz svima nadam se da se vidimo i sledece godine ako bog da
<3333333 vladoo
<3333333 i nemoj da vozis kola bez ratkapne nikad vise :P ahahahahahah
-
hltv ip od 04:40 hltv4.verygames.net:27099
-
rez 2. polufinala freaks-urban 9:16
-
hltv ip od 04:40 hltv4.verygames.net:27099
VIP-DMW 16:0
-
Cetvrtfinala :
1. dmw : vF - 16:12
2. freakS : bb - 16:9
3. ViP : HQ - 16:0
4. KDS : Urban - 14:16
-
Igra se zadnje cetvrtfinale trenutno
dmw ce igrati drugo polufinale protiv vipa
-
Sta je uradio BB ?? prekinuo se hltv..
freaks-BB 16:9
-
hltv ip
hltv5.verygames.net:27065
KDS-VIP 11:16
KDS-OMB 16:1
OMB-VIP 7:16
DJSG-URBAN 10:16
HQ-URBAN 5:16
DJSG-Hq 14:16
Ip hltv-a
hltv4.verygames.net:27098
-
hltv ip hltv2.verygames.net:27077 ali tek od pola 9
nema slobodan hltv do tad....
od 00:35 hltv ip hltv4.verygames.net:27098
-
hltv ip
hltv5.verygames.net:27065
KDS-VIP 11:16
KDS-OMB 16:1
OMB-VIP 7:16
DJSG-URBAN 10:16
HQ-URBAN 5:16
DJSG-HQ 14:16
-
1. cetvrtfinale
dmw : vF - 16:12
-
Grupa B:
freakS : vF - 16:2
vF : VTP.AU(Vlada.KG) - 16:9
freakS : VTP.AU(Vlada.KG) - 16:11
Prosli dalje freakS i vF
-
freakS : VTP.AU (vlada kg) - 16:11
-
freakS : vF - 16:2
vF : VTP.AU - 16:9
-
Grupa A:
Brazzers vs BB (8-7) (9-16)
Brazzers vs DMW (4-11) (7-16)
DMW vs BB (13-2) (16-4)
iz Grupe A prolaze DMW i BB
-
DMW : brazzers - 16:7
-
Brazzers : BB - 9 : 16
-
hltv ip
od 10 hltv4.verygames.net:27086
od 14 hltv4.verygames.net:27093
od 18 hltv4.verygames.net:27078
-
bravo.... 6 puta menjate grupe... kome namestate grupu?
tebi sto?
-
ko igra za vlada kg?
nzm
-
GRUPA A :
1.BB
2.dmw
3.Brazzers
GRUPA B:
1.vF
2.Egze
3.Vlada KG
GRUPA C:
1.KDS
2.VIP
3.OMB
GRUPA D:
1.Urban
2.highQuality
3.DJSG
Satnice:
GRUPA A:
1 Brazzers vs dmw 10:00 - train
2.BB vs Brazzers 11:00 - inferno
3.dmw vs BB 12:00- nuke
GRUPA B:
1.vF vs Egze 13:00 - train
2.vF vs Vlada Kg 14:00 - inferno
3.Egze vs Vlada Kg 15:00 - nuke
GRUPA C:
1.KDS vs VIP 16:00 - train
2.KDS vs OMB 17:00 - inferno
3.VIP vs OMB 18:00 - nuke
GRUPA D:
1.DJSG vs Urban 19:00 - train
2.DJSG vs High Quality 20:00 - inferno
3.Urban vs High Quality 21:00 - nuke
UKRSTANJE 1/4 finale:
A1-B2 , A2-B1 , C1-D2 , C2-D1
Grupe su konacne i nema vise menjanja,nosioci grupa su pod rednim br. 1,ukrstanje je ispod rasporeda igranja (za ove kratkovide)
Vidimo se u subotu pozz svima
MOLE SE EKIPE DA DODJU OD 15-30 MIN PRE POCETKA SVOG MECA....
-
Promenjene grupe B i D da bi smo urbanu izasli u susret Ipak su daleko :P
-
-
12 ekipa je uplatilo ima na 1. strani koje su satnice i grupe ce koliko sutra jos da se izbace da bi znali svi lepo da se oranizujete i dodjete da se druzimo i pucamo :D ako koja ekipa nekim slucajem otkaze takmicenje odmah cu da izbacim na forum da se zna,ali nadam se da nece :D u svakom slucaju vidimo se u subotu :D
Topola STEAM lan tur 19.06.2010
in Counter Strike 2 & 1.6
Posted
Posto nisam stigao da spakujem i sredim sve demoe evo vam direktni linkovi sa hltv-a
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1671276
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670805
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670751
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670750
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670100
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670098
http://www.hltv.org/interfaces/download.php?bookingid=1670090
ovde koliko znam fali par demoa iz grupa (nzm tacno koji mecevi) ali kad postavim demoe sto smo odavde snimili bice svi.
Bice za par dana gotovo nemoj da pozurujete ipak i ja imam obaveze pa ne mogu da stignem sve pozzzz