Jump to content

World of Tanks - World of Warships - Project CW


137 topics in this forum

    • 0 replies
    • 3.1k views
    • 0 replies
    • 3.1k views
    • 0 replies
    • 3k views
    • 17 replies
    • 3k views
    • 23 replies
    • 2.9k views
    • 7 replies
    • 2.9k views
  1. prodat.

    • 0 replies
    • 2.7k views
    • 2 replies
    • 2.7k views
    • 35 replies
    • 2.6k views
    • 0 replies
    • 2.6k views
    • 0 replies
    • 2.6k views
    • 25 replies
    • 2.6k views
    • 23 replies
    • 2.5k views
    • 0 replies
    • 2.4k views
    • 2 replies
    • 2.4k views
    • 2 replies
    • 2.4k views
    • 11 replies
    • 2.3k views
    • 24 replies
    • 2.2k views
  2. Strongholds mod

    • 22 replies
    • 2.2k views
    • 0 replies
    • 2.2k views
    • 0 replies
    • 2.2k views
    • 5 replies
    • 2.2k views
  3. M-84 na paradi u Beogradu

    • 7 replies
    • 2.1k views
  4. Česki T72M4

    • 8 replies
    • 2.1k views
  5. "Želim WoWP kod"

    • 4 replies
    • 2.1k views


  • Topics

  • Posts

    • Meni ovaj Granland izgleda super, što je baš retko da kažem u skorije vreme za kola. Doduše morao bih da potvrdim uživo, i prethodni mi je delovao dosta ok a onda kad sam ga video uživo su mi nekako proporcije čudne, nešto mi je off a ne mogu da zaključim šta tačno, ali mi se ne sviđa. 
    • Prvo mala digresija, pustio sam sinoć dok mi je još sveže Dinu na TV-u i potvrdio ono što sam i govorio - nivo detalja na televiziji na 1080 ili 4k ne može da se meri sa bioskopom. Bukvalno mnogo više stvari se vidi nego na platnu. OK, i dalje je platno super za ugođaj, ogromno je, zvuk šta god i svakako Dinu i slične filmove treba tako gledati, ali evidentna je razlika u kvalitetu, posebno kada se na primer gledaju mašine / letelice itd, njihovi oklopi, oprema... i tako. ne znam što sam ovo napisao ali ne škodi! Late night with the devil - https://www.imdb.com/title/tt14966898/ Videh ovaj film još pre x meseci međutim nešto je bio loš rip sa neta, pojavio se tu i tamo negde, ali evo sad stiže kako valja. I šta ga znam, nije loše. Talk show sedamdesetih gde voditelj muči muku sa gledanošću pa odlučuje da tokom noći veštica organizuje uživo prizivanje đavola u emisiji. Sve gledamo kroz "zvanični prenos" te epizode na televiziji kao i "Found footage" snimke u pauzama prenosa itd.  OK su potrefili taj seting tog perioda, sama radnja je zanimljiva, kraj malo zbrzan ali kao ajde, ima nekog smisla.
    • možda auto košta 95k, ali da te onda svi zovu macan - neprocenjivo!
    • e jest' ta! ne ovako po dizajnu, on je svakako dovoljno drugačiji jer je ovo kružno itd, nego taj momenat pravmo mali off road. 'de mu ovu boju nađoše da mi je znati :)) ne znam, i dalje je ovo neki render koliko vidim, ne deluje kao final proizvod, sačekao bih malo sa ocenom 🙂
    • btw Opel Grandland, bitan proizvod za uopšte opstanak Opela kao brenda u Stelantisu  deluje fino, negde između 3008 i 5008 ali sa skladnijim dizajnom biće plag-in i EV varijanta, gde će EV imati 98kW batt za do 700 km dometa opel najbolje auto
×
×
  • Create New...