Jump to content

World of Tanks - World of Warships - Project CW


137 topics in this forum

  1. Prodajem WOT account

    • 1 reply
    • 4.2k views
    • 1 reply
    • 1.9k views
  2. MIsije za 260

    • 0 replies
    • 1.9k views
  3. world of warships

    • 1 reply
    • 1.9k views
    • 11 replies
    • 2.3k views
    • 19 replies
    • 4.5k views
  4. World of ships

    • 0 replies
    • 1.6k views
    • 76 replies
    • 21.8k views
    • 0 replies
    • 3.1k views
    • 0 replies
    • 3k views
    • 0 replies
    • 3.2k views
    • 0 replies
    • 1.6k views
    • 17 replies
    • 3k views
    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 0 replies
    • 1.6k views
    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 0 replies
    • 1.8k views
    • 0 replies
    • 1.8k views
  5. WoT – Patch 9.9

    • 12 replies
    • 3.6k views
    • 0 replies
    • 3.2k views
  6. Dobrodosli 1 2

    • 31 replies
    • 3.8k views
    • 2 replies
    • 2.7k views
    • 0 replies
    • 3.1k views
    • 0 replies
    • 678 views
    • 0 replies
    • 638 views


  • Topics

  • Posts

    • Ne znam kako, ali meni je drugi deo za nijansu manje los od prvog, valjda su ocekivanja bila u minusu, nema loseg i nedorecenog pokusaja gradnje univerzuma koji sustinski ne bi stao ni u tri filma, prosto ima jedna velika akcija i borba i to je to. Daleko manje ambiciozno i realnije je. Ima tupavih scena (npr seljaci nose snopic sena na ramenu kao da je svaki tezak 20 kg lol), 3 dana zanju zito, a 2 dana se spremaju za borbu u fazonu srednji vek ljakse sa drvenih vila uzima plazma pusku vs steam-punk 23. veka... e da zaspao sam oko 20 min pred kraj ! 🙂
    • eto nisam cak nisam ni mislio da instaliram win ponovo, imam grafulju da ubacim i novo napajanje 🙂  mada, kada menjam plocu uradim i win! valjda se ne instalira  vise kojekakvi krsh, win je stabilniji, i drajveri su totalno druga prica. na klaudu ne drzim nista, prosto sam oldskulparanoik po tom pitanju 😄 (znam znam, samo prosto ne volim koncept klauda)  
    • U Srbiji sigurno ne... a i zašto bi kad 65% struje dobijamo iz termoelektrane na lignit (gde Mića malo ubaci blato po potrebi). Bukvalno manje zagađuješ da voziš Golfa dvojku dizel nego EV u Srbiji  Edit: Ali ozbiljne zemlje da - zato Kina ulaže više i u obnovljive izvore energije i u nuklearne elektrane nego ceo svet zajedno trenutno. 
    • Ako nemaš kuću problem je za punjenje realno. I planiraju li distribucije da rade neke apgrejde mreža? 🙂 
    • Na pumpi 3 auta - 5 minuta, možda ako svaki sipa za hiljadarku i stoji brat pored da naplati odmah. Meni 60l sipa u recimo 2-3 minuta, 2-3 minuta dok dođem na kasu i platim, odem do auta, sednem, namestim sve, upalim i pomerim da može sledeći da krene da sipa uopšte.. Za ovaj deo oko zauzetosti i bajka na kafi ne mogu da pričam za srbiju realno, ovde toga nema u praksi. Sve (skoro) pumpe imaju online sistem gde vidiš jel free u tom trenutnku il nije.. ne može da se teleportuje 20 ljudi odjednom ispred tebe. Da ostaviš auto duže nego što treba ti se naplaćuje kao da se puni, tako da se u praksi ne dešava. Što više bude EVova, biće više pumpi i manje frke..pa isto je sa klasičnim pumpama moralo biti, nisu preko noći nikle svuda 🙂 Al opet u osnovi je drugi fazon punjenja, i tu će trebati dosta da se ljudi naviknu.. više je kao telefon od koga verovatno ne očekuješ da se napuni u 5 minuta, nego ga nafiluješ usput ili punog kad već znaš da ćeš biti bez usba negde. Ne ideš u IT kanc sa idejom da neće biti nikoga da ti pozajmi kabal za toliko da imaš do gajbe i slično. Isto je sa EVovima.. idealno je da ga ti puniš "natenane" preko noći i gde ti je usput..a fast chargere koristiš isključivo kad cepaš negde fazon 700km autoputem. I tu je zapravo najveći problem sa infrastrukturom trenutno, nemaš po gradu dovoljno sporih punjača, gde bi ga pustio preko noći da se napuni.
×
×
  • Create New...