Jump to content

World of Tanks - World of Warships

136 topics in this forum

1. World of Tanks

• 3,622 replies
    • 170,970 views
    • 790 replies
    • 113,184 views
    • 1,066 replies
    • 61,227 views
  2. [-RUR-] Klan - info

• 10 replies
    • 4,274 views
    • 87 replies
    • 47,468 views
    • 584 replies
    • 41,910 views
  3. blabla

• 0 replies
    • 872 views
    • 0 replies
    • 1,224 views
    • 7 replies
    • 6,198 views
    • 11 replies
    • 12,557 views
  4. Klanska regrutacija :

• 16 replies
    • 2,803 views
    • 21 replies
    • 3,359 views
  5. Na poklon 5000 golda!

• 25 replies
    • 3,955 views
  6. prodat.

• 0 replies
    • 1,634 views
    • 4 replies
    • 2,545 views
  7. Prodajem acc

• 0 replies
    • 2,272 views
    • 0 replies
    • 2,664 views
  8. World of Warships

• 0 replies
    • 2,495 views
  9. Wot nalog

• 0 replies
    • 2,916 views
    • 4 replies
    • 2,948 views
    • 6 replies
    • 3,159 views
  10. Prodajem WOT account

• 1 reply
    • 3,033 views

• Topics

• 26 puta si prelazila granicu? Ahaha pa jbte, koji si ti car:D
    • pa zato sam i dosla da ne bih rmbacila 40h u kancelariji celog zivota I ja sam tako sekla 26 puta granicu, pre isteka svakih 30 dana avionom do Seula, 1:15 min let posle zavrsila biznis vizu 3+3 meseca, al sam opet morala da izadjem posle tri meseca a korona bila i tako sam ja prekoracila, nije da sam htela, nisam mogla da izadjem nit da se vratim. A odavno vec niko ne moze da sredi nikakvu vizu osim porodicne i onih koji su (pravi) studenti. Cak odbijaju i neke koji ispunjavaju uslove za radnu. Ima nas prekoracenih dosta bas.   E sad sta se desi kad te navataju u prekoracenju, to zavisi valjda od slucaja do slucaja. Neke puste valjda sa kaznom max je 10K juana, neki zavrse u corci na mesec-dva je mislim max i naravno zabrana ulaska na 5 godina. Trebalo bi i da postoji varijanta da nadjes vezu i platis neke debele pare pa ti ispeglaju to prekoracenje   I ja radim samo part time
    • Vratio se sredinom 2019-te, imao sam bas savrsene part time kombinacije, nista office hours i te gluposti, radio po par sati dnevno i isao u Makao i HK kad god sam mogao, dobio ponudu koju sam prvobitno odbio ovde, onda kao ajd probacu par meseci i tako vec 3 godine radim za firmu iz Cikaga i ne mogu da se zalim ali RADIM sto u Kini svakako nije bio slucaj gde sam prosto izneverov'o za sta oni mene placaju :), ima i pozitivnih i negativnih stvari a bukvalno sam gledao za koji dan da kupim kartu kao za kinesku NG tamo januara  2020 kada je i pocela korona i onda naravno odustao, morao bih da se zenim ako bih da legalno zivim tamo jer je nas ostanak tamo svega 30 dana, pa moras da predjes granicu a meni je Gongbei granica bila na 15-20 minuta hoda pa mi to nije predstavljalo nikakav problem, sa koronom ta mogucnost otpada u startu iako sam jug i cela ta regija Guangdong nije nesto previse pogodjena kao sever i centralni deo Kine, a sto se tice tvog ostanka tamo, ti imas vece cohones nego bilo koji forumas ovde!
    • ma ima ovde dosta drugih stvari beer fest mi je meh, al bas je dobro Tsingdao pivo! Ima Fangte park (nesto kao low cost Diznilend, onda Underwater world, Laoshan planina...) Super je grad ima svasta, evo sad jos malo pa ce moci da se pliva, plaze duz cele obale. Celo leto i jesen ja idem na plazu posle posla nocu kad nema Kineza da bulje u strance. Nego mi je postalo trulo sad kad je oko 80% stranaca napustilo Kinu (kovid plus odbijanje viza) a sa Kinezima se slabo druzim  ima tako 7-12 milki a sto si se ti vracao u Srbiju i kad?
    • Apsolutno isto mislio 2018/19, taman planirao da se vratim, pocela korona i otisao na totalno drugu stranu, Kina je bila obecana zemlja pre sveg ovog sranja oko korone...
  • Create New...